Facebook Pixel

Kuidas suvel immuunsust tugevdada?

Kuidas suvel immuunsust tugevdada?

Tervislik eluviis, keskkond, pärilikkus ja paljud muud tegurid mõjutavad meie immuunsust.

Nõrga immuunsuse sümptomid

Kui keha on nõrk, avaldub see kohe sagedaste külmetushaigustega, eriti sügisel ja talvel. Üks esimesi märke, et teie immuunsus on nõrgenenud, on herpesviirus, mis väljendub huultel lööve. Ninaneelupõletikud, allergiad, nahalööbed ja muud haigused tungivad meie kehasse ja mõjutavad negatiivselt tervist.

Suvi on ideaalne aeg immuunsuse tugevdamiseks. Päike, vitamiinide rohkus annavad kehale jõudu.

Vitamiinid.

Erinevad puuviljad ja marjad võimaldavad teil keha pikaks ajaks vitamiinidega küllastada. Teised valmistavad toitvaid kokteile vitamiinilisandite põhjal span> immuunsüsteemile, mida võib juua mitu korda päevas. Immuunvalem sisaldab ravimtaimi, immuunsust tugevdavaid vitamiine, antioksüdante, mineraalaineid. Nagu ka muud antibakteriaalsed, antiseptilised ja põletikuvastased omadused.

Закаливание

Karastamist võite alustada lihtsa pesu ja käte külma veega hõõrumisega. Järgmine samm võib olla jalgade loputamine jaheda veega ja lõpuks liikuda edasi hommikuse ja õhtuse keha duši alla jaheda veega. Veeprotseduurid mõjuvad kehale suurepäraselt, suplemine kogu kehale, soodustab kõvenemist.

Füüsiline aktiivsus

Füüsiline treening aitab  tugevdada südame-veresoonkonna süsteemi, vereringet kiiremini ning selle tulemusena eemaldab kehast kiiremini toksiine, kolesterooli. Krooniliste haiguste all kannatavad inimesed tunnevad end sportides energilisemana ja tervemana.

Vesi

Kuumadel suvepäevadel on oluline juua palju vett ja kanda see harjumus üle külmematele kuudele. Vesi aitab lahustada kõiki kahjulikke aineid ja on suurepärane immuunsuse abimees. Kui teie keha on dehüdreeritud, on tal raske haigustega võidelda. Sõltumata söögikorrast tuleks juua kuni kaks liitrit vett päevas. Vett ei saa juua suurtes kogustes, kuna see koormab kuseteede süsteemi üle. Kaotatud vedeliku täiendamiseks piisab väikestest portsjonitest.

Ja lõpuks. Milliseid vitamiine võtta? Valik on praegu tohutu – see rahuldab vajaduse vitamiini-mineraalide komplekside pideva tarbimise järele, mis sisaldavad õiges annuses toimeaineid.

Sisu
  • Nõrga immuunsuse sümptomid
  • Vitamiinid.
  • Закаливание
  • Füüsiline aktiivsus
  • Vesi
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.