Facebook Pixel

Kuidas õigesti vitamiine koos hüaluroonhappega võtta?

Kuidas õigesti vitamiine koos hüaluroonhappega võtta?

Hüaluroonhappega vitamiinid on saadaval järgmistes vormides: tabletid, pulber, geelkapslid, vedelikud, kummikommid, kapslid. Hüaluroonhappe paremaks imendumiseks on pulbri või vedeliku võtmisel soovitatav lahustada ravim (see kehtib tablettide, kapslite ja maiustuste kohta) suuõõnes, kuni moodustub viskoosne tarretisesarnane mass. , tuleks neid lihtsalt suus hoida, kuni saavutatakse sama tarretise konsistents. Suuõõne ja limaskesta happemolekulid imenduvad organismis täielikult, saavutades nii vitamiinide võtmisest maksimaalse efekti.

See meetod vitamiinide võtmiseks koos hüaluroonhappega on ülevaadete järgi kõige tõhusam. Juba esimestel ravimi võtmise päevadel paraneb nahavärv ja liigeste seisund. Pikaajalisel kasutamisel (kuu-kaks) nahapind ühtlustub, koorumine ja kuivus lakkavad.

Pärast sellist muutlikku ilma, mis oli 2016. aasta talvel (pakasest -20 kuni kevadeni +14) vitamiinid hüaluroonhappega – tõeline pääste. Need viivad teie naha korda ja eemaldavad kuivuse, aga ka esimesed vananemismärgid. Kohtuge kevade noore ja kaunina!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.