Facebook Pixel

Kuidas valmistuda lapsega reisimiseks

Kuidas valmistuda lapsega reisimiseks

Arstid ütlevad, et lastega võib reisida alates 3. elukuust, sest just selles vanuses on beebil lihtsam reisida kui 3-aastasel lapsel. Lastega puhkust planeerides ei tasu raha kokku hoida: kui hoolitsete juba eelnevalt heade tingimuste eest, tagab see teile suurepärase puhkuse.

Ideaalne aeg. puhkuseks on hooajaväline hooaeg, kuna laps talub sellist optimaalset kliimat kergemini. Alla 3-aastastel lastel ei ole soovitatav kliimavööndit muuta, seega on parem vanematele lastele eksootilised riigid edasi lükata.

Suurematele lastele erilisi piiranguid ei ole, kuid ekskursioon ei tohiks olla lühem kui kaks nädalat, sest tasub arvestada aklimatiseerumisajaga – lapsed kohanevad täiskasvanutest kauem.

 

Mida lapsele reisile kaasa võtta

Kohvri pakkimine on tõsine ja vastutustundlik äri. Alati on oluline võtta kõik vajalik ja mitte midagi unustada. Kõigepealt koguge kokku kõik, mida lapse jaoks vajate. Sinu ülesandeks on võtta kaasa need asjad, mis aitavad lapsel kodust eemalviibimise pärast ärevust mitte tunda. Kui valmistute kohvrit pakkima, kujundage välja tuttav igapäevane rutiin ja tegevused. Mõelge näiteks sellele, kuidas lahendada tualettruumi probleemi.

Kõigepealt koguge kokku esmaabikomplekt. Võtke käärid, päikesekaitsekreem, beebikreem, side, kleepplaaster, jood, vatt, vatitükid, vesinikperoksiid, beebi hambapasta. Pane igaks juhuks ka palavikualandajaid, samuti spasmolüütikume, aktiivsütt, kõrvatilku ja allergiatablette.

Позаботьтесь о влажных салфетках, ведь они всегда удобны in juhtum, kui ei ole võimalik käsi pesta ega nägu pühkida.

Putukatõrjevahend, sest kõik teavad, et kui otsustate vee lähedal lõõgastuda või metsaaladel on neid eriti palju. Nüüd on saadaval suur hulk erinevaid spetsiaalselt lastele mõeldud kreeme ja losjoneid.

Pane lisamähkmed (kui laps neid veel kannab), võib-olla isegi hoolitseda. kotist mähkmete ja mähkmete vahetamiseks. See muudab mähkmete vahetamise nii teile kui teie lapsele mugavamaks. Kui teie laps juba potil käib, siis peaksite ise kodust kaasa võtma, sest mitte kõik kuurordid ei paku sellist teenust.

Samuti peaksite meeles pidama, et pakkige kaasa rinnatükk, rätik , kerge tekk ja toidutarvikud (tassid, lusikad, taldrikud lastele).

Uskuge mind, te ei tee seda. pean proovima kõik riided kaasa võtta. Peatuge mõne lemmik, praktilise ja mis kõige tähtsam - mugava asja juures. Parem võta rohkem aluspükse kaasa, et ei tekiks probleemi igal ajal lapse vahetamisega. Isegi kui lähete soojale maale, võtke kaasa paar sooja riietust, sest ilmateade pole alati stabiilne.

Võta see kaasa. teel ja esimest korda aklimatiseerimisvesi. Asi on selles, et igas paigas on oma vesi ja keha ümberehitamise ajal võib esineda väiksemaid probleeme seedimisega. Kui palju vett võtta, otsustage ise, lähtudes sellest, kui palju laps joob.

Võtke kaasa ka mänguasju – see aitab teil last köita. kui ta on närvis või ärritunud.

Igavene küsimus jääb, kas võtta jalutuskäru kaasa või mitte. Paljud vanemad saavad känguruga hästi läbi või valivad hotellid, kus kõik sellised mahukad asjad on saadaval.

 

Pange tähele neid lihtsaid näpunäiteid kohvri pakkimiseks koos beebiga reisile – ja enne lahkumist on vähem tüli.Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.