Facebook Pixel

Kuidas psoriaasist lahti saada?

Kuidas psoriaasist lahti saada?

Mis on psoriaas?

See on väga levinud nahahaigus, mida iseloomustavad nahalööbed ja ketendus, mis on põhjustatud suurest surnute kuhjumisest. naharakud. Lisaks naha mõjutamisele võib psoriaas põhjustada artriidi põletikulisi vorme ja mõjutada küünte seisundit.

Psoriaasi kahjustused näevad välja nagu punetav lööve või valkjas katt. Psoriaas ilmub tavaliselt randme tagaküljele, küünarnukkidele, põlvedele, tuharatele ja pahkluudele; ja korduva vigastuse tagajärjel. Küüntel avaldub psoriaas täppide või täppidena, küüned võivad kattuda soontega või muuta värvi. Psoriaas võib mõjutada ka liigeseid ja põhjustada psoriaatilist artriiti.

Psoriaasi põhjused?

Psoriaasi põhjustab surnud rakkude kogunemine naha ülemisse kihti. nahka liiga kiiresti. Selle dermatoosi korral toimub naharakkude jagunemine peaaegu kolmkümmend korda kiiremini. Kuna neil pole aega täielikult küpseda, kaovad rakkudevahelised kontaktid. See toob kaasa iseloomulike soomuste moodustumise. Psoriaas esineb teatud geneetilise eelsoodumusega inimestel. Selle haiguse geneetilist seost kinnitab ka vaatlus, millest selgus, et 36% psoriaasihaigete peredes on psoriaasi nakatunud ka üks või mitu sugulast. Kuigi psoriaasi põhjus võib olla geneetiline, on mitmeid tegureid, mis võivad samuti põhjustada või soodustada psoriaasi väljakujunemist, nende hulgas: valgupuudus organismis, soole toksikoos, maksafunktsiooni häired, alkoholi tarbimine, loomade liigne tarbimine. rasvad, erinevad toitumistegurid ja stress.

Psoriaasi toitumine. Millist dieeti tuleks selle haiguse korral järgida?

Piirdage oma suhkrutarbimist ja suurendage kiudainete (nt köögiviljad, oad, puuviljad  ja täisteratooted) tarbimist. Kiudained aitavad soolestikust väljutada toksiine, mis võivad põhjustada psoriaasi.

Piirdage liha ja loomsete rasvade tarbimist ning suurendage mageveekalade (lõhe, makrell, heeringas, hiidlest jne) tarbimist. . Psoriaasiga inimeste nahk toodab leukotrieenidena tuntud patogeene   (põletikuvahendajaid)   palju rohkem kui tavaliselt. Neid mürgiseid patogeene toodetakse arahhidoonhappest. Kuna arahhidoonhapet leidub ainult loomsetes kudedes, on vaja piirata loomsete saaduste, eriti liha, loomsete rasvade ja piimatoodete tarbimist.

Vältige alkohoolsete jookide tarbimist, sest alkohol on teadaolevalt psoriaasi oluliselt raskendada. Alkoholil on psoriaasi puhul selline mõju, kuna see suurendab toksiinide imendumist soolestikus, mis võib ergutada psoriaasi teket.

Psoriaasi saab kõrvaldada dieediga. Ajakirja Food Allergy soovituste järgimine võib psoriaasi sümptomeid märkimisväärselt vähendada. Eriti rõhutan kõrgelt Revitalxi, Natural Factors High Quality Nutrient Powder Mix’i kasutamise olulisust. Selle toote töötas välja MD Michael Lyon ja see on spetsiaalselt loodud olema suurepärane oluliste toitainete allikas, toetades samal ajal seedetrakti tasakaalu ja detoksifitseerides keha. Soovitatav on võtta kaks portsjonit päevas.

Milliseid toidulisandeid võin psoriaasi (psoriaasi sümptomite korral) võtta?

Põhilised toidulisandid. Suures annuses vitamiinide ja mineraalide valem; D3-vitamiin 2000–5000 RÜ; Kalaõli, EPA+DHA 1000–3000 mg/päevas.

Kalaõli on rikas eikosapentaeenhappe (EPA) ja dokosoheksaanhappe (DHA) poolest, mis on psoriaasi ravis väga kasulikud. Laboratoorsed uuringud on näidanud, et EPA nõutav annus on 1,8 g ja 1,2 g DHA-d (3000 mg EPA+DHA) päevas.

Revitalxi võib jätkata toidulisandina. Võtke üks portsjon ennetava meetmena.

Maksa tervise valem on valem, mille lõin, et pakkuda igapäevast toidulisandit maksa tervise toetamiseks, mis on väga oluline psoriaasi põdevatele inimestele. . Võtke kaks kapslit kaks korda päevas olenevalt kahjustuse ulatusest ja viirusinfektsiooni raskusastmest.

Celadrin  – valem, mis on saadud veiserasvast saadud esterdatud rasvhapetest. Vereurmarohi kui loodusliku päritoluga toote ainulaadsed omadused on: võime vähendada põletikku ja valu kiiresti ja ilma kõrvaltoimeteta, nagu on tõestatud maailmakuulsas Journal of Rheumatology avaldatud kliinilistes uuringutes. Saadaval kreemi ja kapsli kujul. On kliiniliselt tõestatud, et Celadrin annab psoriaasihaigetel tulemusi. Kreemina kantakse kahjustatud piirkondadele kaks korda päevas. Ravimi annus kapslites on kolm želatiinkapslit päevas.

Kuidas ma tean, et soovitused toimivad?

Parandused peaksid olema nähtavad pärast esimesed kaks kasutusnädalat. Pärast Celadrini kreemiga tehtud kliinilisi uuringuid paranes enamikul katsealustel naha seisund esimese kahe nädala jooksul pärast kasutamist. Dieediga ravi võtab tavaliselt palju kauem aega, seega on parim lähenemisviis – see on mõlema ravi kombineerimine.

Arvustused:

Dr. Murray, ma ei usu oma silmi! Lõpuks sain psoriaasist lahti. Teie programm tõesti töötab!! Aitäh. R.B.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.