Facebook Pixel

Esther C, autor Solgar

Esther C, autor Solgar

C-ester = 4 korda suurem kui suurima C-vitamiini väärtus.

Ester-S – tähtsaim C-vitamiin, sama mis vees, seega ka rasvades. Kurnav antioksüdant, mis kaitseb vabade radikaalide eest. Eriti suur on kanade C-vitamiini vajadus, kuna see on vajalik immuunsüsteemi tegevuseks, hädavajalik edukate kudede (veresooned, suglob, shkiri jne) vormimiseks ja toetamiseks.

Vajalik teiste kõnede tõhusaks pigistamiseks (näiteks terve rea aminohapetega täitmine).

Ester-S – є firma Solgar patenteeritud valem, ei maksa kätte C-vitamiini aktiivsele ainevahetusele (L – treaniinhape, liksoonhape ja ksüloonhape).

Cey vitamiini puhverdav kaltsium igapäevane jooga kogunemise oht nirkah's. See vorm koos võimsaima C-vitamiiniga on 2 korda rikkalikum, imendub organismis 2 korda rohkem, kliitiin omastub 4 korda tõhusamalt.

Soovitused C-vitamiini võtmine Solgar: kasvagem suureks 1 kapsel päevas tund aega, et seda võtta.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.