Facebook Pixel

Kaotada kaalu, parandada tuju, üldist enesetunnet ja välimust kalaõliga

Kaotada kaalu, parandada tuju, üldist enesetunnet ja välimust kalaõliga

Kalaõli sisaldab A- ja D-vitamiini, tänu millele on toidulisand kasulik juustele, küüntele ja nahale. Kalaõli parandab naha regeneratiivseid omadusi, vähendab närvilist erutuvust.

Oomega-3 rasvhapped on kalaõli kõige väärtuslikumad komponendid. Nad takistavad südame-veresoonkonna haigusi, vähendavad "halva" taset kolesterool, parandab vereringet ja palju muud.

Hämmastavalt soovitavad toitumisspetsialistid kalaõli keharasva vähendamiseks. Uuringud on näidanud suurepäraseid tulemusi füüsilise treeningu ja bioloogilise toidulisandi kombineerimisel. .html'>Kalaõli suurendab hea tuju hormooni sisaldust – serotoniini, seetõttu saab seda kasutada depressiooni vastu võitlemisel. Samuti vähendab see toidulisand laste ja täiskasvanute ärrituvuse ja agressiivsuse taset.

Väga kasulik bioloogiline lisand mugavas kapslivormis. Enne võtmist pidage nõu oma arstiga. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.