Facebook Pixel

Glükoosamiin sportlastele. 2016 ja uued lahendused tõsistele probleemidele

Glükoosamiin sportlastele. 2016 ja uued lahendused tõsistele probleemidele

Profisportlaste sagedased vigastused ja erinevad liigeste talitlushäired lahendatakse põletikuvastaste ravimite, aga ka vitamiinide nagu glükoosamiinsulfaat, glükoosamiin ja kaltsium jne abil.

2016.a. ei ole enam vajadust liigeste patoloogiate ja vigastuste järele, kasutada kirurgilist lahendust või steroide, sest on leebemad erinevate lisanditega glükoosamiinipreparaadid, mis ei põhjusta kõrvalmõjusid.

Füüsilise koormuse ajal , mis on sportlaste jaoks pidevad, kõhrekoe kulub vanusega, mis põhjustab kutsehaigusi ja vigastusi. Glükoosamiini põhiülesanne organismis (ja seda toodetakse väikeses koguses kõhrerakkudes) on stimuleerida pikkade suhkruahelate tootmist, mis on vajalikud kõhrekoe taastamiseks. Glükoosamiini puudust täiendatakse spetsiaalsete preparaatide abil, mis on nüüd saadaval spetsialiseeritud veebijaemüüjatelt, nagu Biotus.  

Tavaliselt tunnevad inimesed glükoosamiini puudust pensionieas, kuid profisportlaste puhul algab see protsess palju varem, mistõttu on soovitatav ravimit profülaktiliselt võtta 2-3 korda aastas. .

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.