Facebook Pixel

Glükoosamiin luu- ja liigesprobleemide korral

Glükoosamiin luu- ja liigesprobleemide korral

Probleemid luudega – see ei ole alati lülisamba haigus. On mitmeid vanusega seotud põletikulisi haigusi, millega kaasnevad eikusagilt tekkinud luumurrud.

Kui teil on liigesvalu, siis on sellel valul põhjus, mida tuleb ravida spetsiaalse vitamiiniga. kompleksid ja ravimid. Teine vanusega seotud liigesevalu põhjus – luukasvud

Kõige sagedamini valu liigestes – see on märk kõhre hävimisest, mis on tingitud keha ebapiisavast kondroitiini tootmisest (vanusega on see kõigile norm). Seda puudust pole võimalik ainult toiduga korvata, vaja on vitamiine ja spetsiaalseid preparaate.

Te ei saa juhinduda motost – «vanadus ei ole rõõm, mida sellega peale hakata» ja taluma valu, pidades kõiki liikumis- ja tursega seotud probleeme normiks. Ravi on vajalik! Rääkige oma arstiga glükoosamiini toidulisandite kohta. Glükoosamiin – see on tõhus ravim võitluses luude ja liigeste haigustega. Biotuse veebipood pakub suures valikus juhtivate tootjate glükoosamiini. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.