Facebook Pixel

Fitnessiklubi pole kõigile või Kuidas olla vormis ilma jõusaalita?

Fitnessiklubi pole kõigile või Kuidas olla vormis ilma jõusaalita?

Vastupidiselt levinud arvamusele ei käi kõik edukad ja ilusad inimesed spordiklubides ega oma personaaltreenerit. Tegelikult pole selline installimine midagi muud kui turundustrikk, nipp, mille eesmärk on panna teid oma atraktiivsuse nimel raha säästma, ostes aastaks kalli tellimuse ja kasutades seda vaid paar korda. 

Tõde on see, et enamikul ühiskonnas edukateks peetud inimestel pole lihtsalt aega regulaarselt 3-4 korda nädalas treenida. Lõviosa päevast võtab ära töö või lemmikasi, seejärel sotsiaalsed kohustused ja sidemed (pere, sõbrad, elukaaslased, vajalikud tutvused, ametipeod). Ülejäänud aja hõivavad tee, puhkus, hügieen ja uni. Ja kui teie sissetulek ei sõltu otseselt teie välimusest, siis ei ole vajaliku puhkuse ohverdamine jõusaalis käimise nimel kuigi ratsionaalne. Lisaks elementaarsele ajapuudusele on veel mitu põhjust miks inimesed ei taha spordiklubides käia.

1. Vastik

Tundlikele külastajatele mõeldud jõusaal ei ole ainult treeningvarustus, aga ka teiste inimeste higine keha ümberringi. Märjad pingid ja üldine treeningvarustus ei lisa samuti entusiasmi, miljardid miljardid mürgised bakterid puhastavad inimesi kogu sportimisrõõmu. Isegi need klubikülastajad, kes kergenduskeha loomise nimel püüavad puudustele mitte tähelepanu pöörata, teevad märkusi või puhkevad sotsiaalvõrgustikes vihastesse postitustesse ebaõigluse teemal & nbsp;   kooselu litsidega.

2. Häbelikkus

Kui teie vormid pole ideaalsest kaugel, iga kord võib tunduda, et kõik vaatavad sind ja isegi arutavad. Tegelikult see nii pole, kõik saalis viibijad on endaga hõivatud ega pööra tähelepanu teiste inimeste figuurivigadele. Kuid isegi ideaalsete füüsiliste parameetritega inimestel võib olla piinlik end riietusruumis alasti koorida ja kasutada ühiseid duširuume.

3. Suutmatus keskenduda

Selleks, et harjutust sooritada õigesti, maksimaalse lihaste arenguga, tuleb tähelepanu kõigelt kõrvale juhtida ja keskenduda. Seetõttu on saalis nii palju inimesi kõrvaklappidega. Aga mida teha ekraanil vilkuvate ekraanisäästjatega, pideva treenitavate voo ja vabakaalu tsoonist kostvate jubedate helidega, mis alistavad igasuguse muusika ja panevad maapinna värisema?

4. Mõttetus

Seal on väga aktiivseid inimesi , kes peavad umbses ruumis rajal jooksmist aja ja ressursi raiskamiseks. Simulaatorite asemel treenivad nad hea meelega labidaga biitsepsit ja triitsepsit, kaevates vundamendi alla kaeviku, kuna nad kujutavad tulemust selgelt ette - uus ait. Sellistele inimestele meeldib olla vormis, kuid nad hindavad füüsilist tegevust "mõistlikult" ega kavatse energiat raisata.

 SO 

  • kui loed teksti nüüd nördimusega, arvestades ülaltoodud vabandusi, mida iseloomustab üks sõna – laiskus, siis palju õnne, oled tubli kolleegid, hoidke gluteenivaba bagelit ja jätkake harjutamist.

  • Kui olete otsustanud, et peate elama täisväärtuslikult, lebama nii palju kui soovite, sööma kõike, mis teile meeldib ja välja nägema nii nagu teile meeldib, palju õnne, olete kehapositiivne ja siis võib lõpetada igasuguse jaburuse lugemise ilusa keha kohta.

  • kui te ei lähe ülaltoodud põhjustel jõusaali, kuid armastate ennast ja soovite elada kaua ja koos palju õnne, järgmine teave on just teile.  

Kuidas olla vormis elu raskeima ajakavaga?

Meie heaolu tagavad kolm sammast. Need on toitumine, uni ja aktiivsus. Need peavad olema täiesti korras ja seda saab saavutada lihtsalt eluviisi kohandades. Vormi saada ja tulemust näha saab üsna kiiresti, ainult endale sobivat päevarutiini kohandades.

Füüsiline aktiivsus

Hoolimata tihedast päevakavast saab ja tuleb ilusat sportlikku keha liigutada. Koormuse tase sõltub vanusest, kehaehitusest, tervislikust seisundist ja loomulikult soovist. Näiteks hommikuvõimlemine 15-20 minutit aitab suurepäraselt vormis olla, distsipliini, säilitada liigeste painduvust ja lihastoonust. Saate argipäeviti rohkem kõndida ja eraldada ainult ühe vaba päeva sihipäraseks tegevuseks - sörkjooks, tennis, pikk jalutuskäik. Selle tulemusel on oluline arvestada heaoluga ning toonuses välimus ja sportlik keha on boonusena. 

Harjutamiseks teie oma, harjutus sobib teile ideaalselt. Kust alustada? Võite lihtsalt jalutada, mille jooksul aeglustate või kiirendate oma sammu, tehes tee ääres igalt pingilt paar tõuget. Calisthenics on igasugune oma keharaskusega harjutus, kükid, hüpped, jõutõmbed ja venitused. Harjutusprogramme saab vaadata veebis ja vabal ajal harjutada. Motivatsiooni suurendamiseks pidage meeles, et 1 tund aktiivset õues liikumist võrdub 2 tunniga jõusaalis kardiotreeninguga.

Toitumine ja vitamiinid

Toitumine moodustab 70% tulemusest. Isegi kõige kurnavamad treeningud ei saa aidata luua ilusat keha ilma tasakaalustatud toitumiseta ja mida me saame öelda tervise kohta. Kahjuks ei suuda toit meid alati kõiki vajalikke toitaineid pakkuda. Lisaks ei ela me ökoloogiliselt puhastes kohtades, meie kliima ei võimalda aastas palju päikesepaistelisi päevi ning meil puudub võimalus saada aastaringselt kvaliteetset värsket juur-, puu-, maitsetaimi ja marju. Järelikult peame tegelema rohkete vabade radikaalidega, vitamiinide ja mineraalainete puudusega, hooajaliste haigustega. Kuid õnneks on tänapäeva inimesel vedanud, et tänu põhitoidus sisalduvatele bioloogiliselt aktiivsetele lisanditele on tal võime toitainete omastamist kontrollida.

Kui te kui teil on eesmärk säilitada kaalu ja olla vormis, soovitame teil kindlasti vastata järgmistele küsimustele:

  1. Kas teie dieedis on piisavalt magneesiumi, seleeni, tsinki? Need on nagu õhk, mis on vajalik inimesele, kes juhib aktiivset elustiili.

  2. Kas olete oma vitamiinisisaldust kontrollinud. tasemel pikka aega?D? Suurem osa elanikkonnast on defitsiidis.

  3. Me arvame, et oomega-3 ei pea meelde tuletama, tõesti? See on meie kliimavööndis iga täiskasvanu jaoks hädavajalik toitaine.

  4. Antioksüdandid nagu beetakaroteen , resveratrool, kurkumiin, lükopeen või teised. Need aitavad kaitsta mitte ainult elundeid, vaid ka lihaseid.

  5. Ja loomulikult vitamiinid ja eriti A ja E. 

Oluline on regulaarselt võtta vitamiine, muuta see oma igapäevaseks harjumuseks, ainult sel juhul on efekt täielik.

Magamine

See on raskeim osa. Soovitused unegraafiku kehtestamiseks tekitavad sageli iroonilisi naeratusi, sest inimene ei suuda end uinuma sundida. Kuid on ka häid uudiseid! Pärast piisavat füüsilist aktiivsust, tasakaalustatud toitumist ja vitamiinitoetust tuleb uni iseenesest. 

Kõik need ressursid on omavahel seotud. Näiteks hommikuvõimlemine mõjub soodsalt seedeorganitele, sundides neid õigel ajal ärkama. See tähendab, et sööte hommikusöögi õigel ajal. Ja vastupidi, kui lähete magama pärast südaööd, siis ei saa te unistada ühestki tervislikust toitumisest. 

Looge oma individuaalne elukava ja elage seda mõnuga. Hea tervis ja terve välimus sõltuvad ainult sinust, mitte parima spordiklubi tellimusest.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.