Facebook Pixel

Dmitri Mamontov: "Ilu tervist kahjustamata"

Dmitri Mamontov: "Ilu tervist kahjustamata"

On raske kahelda Dmitry Mamontovi nõuannetes, mille annab rohkem kui 15-aastase kogemusega tervisetreener, tervisenõustaja ja toitumisnõustaja, algse Equimaxi metoodika looja. Ta koolitab ja nõustab tele- ja show-äri staare ning tema soovituste tulemusi näeme iga päev ekraanidel. Peamine põhimõte, mida Dmitri tunnistas: "Ilu tervist kahjustamata". Koolitaja nõuanded on lühikesed, konkreetsed ja mahukad – kohese täitmise plaanina!

1. Millist toitumispõhimõtet järgite?

Intuitiivne toitumine. Keha ise teab suurepäraselt, mida ta vajab. Peate lihtsalt õppima seda õigesti kuulma ja mõistma.

2. Kas jõu- ja kardiotreeningu ajal suureneb vitamiinide ja mineraalainete tarbimine?

Ainevahetus kiireneb ja toitainete tarbimine suureneb võrdeliselt kraadiga koormusest. Loomulikult tuleb need kulud täiendada!

 3. Kas täiendav vitamiinide tarbimine mõjutab lihaste kasvu ja jõu kasvu?

Bioaktiivsete toidulisandite tarbimine mõjutab treeningu efektiivsust kaudselt.
Need parandavad keha üldist seisundit ja stimuleerivad taastumisfunktsioone.

Mis puudutab sporti, siis sporditoitumine on vajalik neile, kes treenivad regulaarselt ja soovivad saada ilusat leevendust.

  p>

14484616_10210672853207514_4759023976948114469_n.jpg


' />
4. Kas teil tekib energiapuudus, kui te ei tarbi vitamiinide-mineraalide komplekse? Milliseid vitamiini-mineraalide komplekse teie dieet sisaldab ja kuidas need mõjutavad vastupidavust, sportlikku sooritust, üldist toonust, meeleolu?

Ma ei tunne end ägedalt energiapuudus. Kuid pidage meeles, et võtan regulaarselt mineraalseid toidulisandeid, nagu tsink, seleen, magneesium, õietolm, spirulina, Perga. Need parandavad taastumisfunktsioone ja vähendavad taastumisaega pärast suuri koormusi. Ja mis kõige tähtsam, need annavad kerguse tunde, parandavad ja säilitavad reljeefi ja kuju.


5. Milliseid järgmistest ravimitest soovitaksite kõigile?

Kõik ülalnimetatud! Ja ka vitamiinid grupp B, aminohapped BCAA, vadaku- ja kanepivalgud, Animal Pak Universum. Muidu on soovitused individuaalsed: valik sõltub konkreetse inimese soovidest ja eesmärkidest.

6. Kas olete kuulnud klientidelt mingeid väärarusaamu sporditoitumise kohta?

Sporditoitumise kohta on palju väärarusaamu ja kuulen neid üsna sageli, sealhulgas klientidelt . Levinuim müüt – et valk ja aminohapped on halvad.

 

13497743_1333594593334955_3937497511501178838

7. Milliseid vitamiinide-mineraalide komplekside kaubamärke ja kaubamärke usaldate?

Need on enamasti Ameerika kaubamärgid, millel on rahvusvahelised kvaliteedisertifikaadid, näiteks Now Foods, Solgar,  Animal Pak Universum .
Sisu
  • 1. Millist toitumispõhimõtet järgite?
  • 2. Kas jõu- ja kardiotreeningu ajal suureneb vitamiinide ja mineraalainete tarbimine?
  • 3. Kas täiendav vitamiinide tarbimine mõjutab lihaste kasvu ja jõu kasvu?
  • 4. Kas teil tekib energiapuudus, kui te ei tarbi vitamiinide-mineraalide komplekse? Milliseid vitamiini-mineraalide komplekse teie dieet sisaldab ja kuidas need mõjutavad vastupidavust, sportlikku sooritust, üldist toonust, meeleolu?
  • 5. Milliseid järgmistest ravimitest soovitaksite kõigile?
  • 6. Kas olete kuulnud klientidelt mingeid väärarusaamu sporditoitumise kohta?
  • 7. Milliseid vitamiinide-mineraalide komplekside kaubamärke ja kaubamärke usaldate?
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.