Facebook Pixel

Juustele, kehale ja näole - kookosõli

Juustele, kehale ja näole - kookosõli

Kookosõli on üks populaarsemaid, mitmekülgsemaid ja odavamaid ilutooteid, mida kasutatakse juustele, näole ja kehale. Looduslik ja väga tõhus toode, mida kasutatakse kosmetoloogias ja toiduvalmistamisel. Kosmeetika jaoks – külmpressitud õli, kuumpressitud õli kasutatakse toiduks.

Kookospähkel õli juusteleparem on kasutada rafineerimata. Hõõruge õli peanahasse ja seejärel jaotage see kuivadele juustele, hoidke 30 minutit kuni 1,5 tundi, mähkides samal ajal pea rätikuga. Mask pestakse vee ja šampooniga väga lihtsalt maha. Juuksed muutuvad läikivaks ja näevad ilusad välja. Kui teil pole soovi ja aega õli pikka aega juustes hoida, võite seda kanda 10-15 minutit enne iga šampooni kasutamist.

Kehale ja näole sobib see hästi tõhusam kasutada rafineeritud kookosõli. See toode imendub nahka kergesti ja kiiresti, muutes selle siledamaks ja sametiseks. See on suurepärane tööriist dekolteele, kätele, jalgadele, küüntele ja küünenahale. Seda saab kasutada ka naharavimina päikesepõletuse korral, samuti ühtlasema ja kauni päevituse saamiseks.

Lisage paar tilka kookosõli näokreemile ja see aitab kortse siluda.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.