Facebook Pixel

B-vitamiini puudus

B-vitamiini puudus

B-vitamiinid – see on nii-öelda füüsilise tervise ja ilu alus ja mis võiks olla naise jaoks tähtsam? Igas vanuses soovib iga naine hea välja näha ja B-vitamiini. Just need vitamiinid vastutavad hea ainevahetuse ning rasvade ja süsivesikute korraliku põletamise eest.

Selles rühmas on mitut tüüpi vitamiine, mis kaitsevad keha erineval viisil ning nende puudus toob kaasa ka erinevaid probleeme inimesele.

Veidi veel sümptomitest, mis viitavad ühe või teise tüüpi B-vitamiini puudusele:

B1 – külmavärinad ja pidev külmavärinad, krambid ja kõhukinnisus.

B2 – limaskesta põletik, ebamugavustunne liigestes.

B5 – apaatia ja jõupuudus isegi igapäevaste kodutööde tegemiseks.

В6 – väsimus ja halb uni.

B9 (foolhape) – varajased hallid juuksed, mäluhäired.

B12 – maksa suurenemine ja ebamugavustunne soolestikus, kui ilmnevad perioodiline kohin kõrvus ja krooniline väsimus, peate viivitamatult konsulteerima arstiga.

Pidage meeles, et piisavas koguses vitamiinid aitavad teil toime tulla stressirohke olukorraga, ning võimaldab teil ka suurepärane välja näha ja end suurepäraselt tunda.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.