Facebook Pixel

Koroonaviirus [COVID-19] – peamine asi, mida pead teadma!

Koroonaviirus [COVID-19] – peamine asi, mida pead teadma!

BIOTUS esitleb tõlget COVID 19 viirust käsitlevast videost, mida on YouTube'is vaadatud enam kui 22 000 0000 korda. Video filmis kanal & nbsp; Kurzgesagt – lühidalt öeldes on see juba mitmesse keelde tõlgitud ja nüüd ka meile saadaval.

See video on nii hea, et isegi lapsed saavad (ja peaksid) seda vaatama! See video kirjeldab üksikasjalikult ja kõige kättesaadavamal kujul, mis tegelikult toimub, ning vastab ka küsimustele:

  • Kuidas viirus inimest nakatab?
  • Milline teekond Kas viirusel kulub meie kehasse sisenemisest nakatumise või paranemiseni?
  • Kuidas inimese immuunsüsteem viirusele reageerib?
  • Mis on COVID19 peamine oht ?
  • Kuidas mitte lubada viirusel levida

Videos selgitab lihtsalt ja selgelt, miks me vajame karantiini: kiire pandeemia, nakatuvad paljud inimesed samal ajal. Kui arv läheb liiga suureks, ei saa tervishoid sellega hakkama. Ei jää piisavalt ressursse, nii meditsiinitehnikat kui ka spetsiaalseid seadmeid, mis peaksid aitama. Inimesed surevad tervenemata. Ja mida rohkem arste haigestub, seda rohkem langeb arstiabi tase. Kui see on nii, siis peame tegema kohutavaid otsuseid – kes jääb elama ja kes mitte. Selle ärahoidmiseks peaks maailm, see tähendab meie kõik     tegema midagi, mis pandeemiat pidurdab»

Videos kirjeldatakse ka konkreetseid toiminguid, mida peaksite järgima, et kaitsta ennast ja oma perekonda nakkuse eest –   „Nii kui rumal see ka ei kõla, on parim, mida teha saame, käsi pesta. Seep on päris võimas relv. Koroonaviirus peidab end nn rasvakihis. Seep lahustab selle rasva. Järgmine samm on sotsiaalne distantseerumine, mis pole kuigi tore, kuid vajalik. See tähendab: ei mingeid kallistusi ega käepigistusi. Kõrgemal tasemel on meil lukustused, mis võivad tähendada kõike alates reisikeeldudest kuni sõna otseses mõttes kodus viibimise reeglini.”

Ja pidage meeles: sellistel päevadel on kõik meie kätes, nagu ka sõna otseses mõttes ja kaasaskantav! Nii et peske käsi ja olge terved. Teie, BIOTUS – vitamiinide ametlik elukoht

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.