Facebook Pixel

Bromelain – põletikuvastane aine, parandab seedimist

Bromelain – põletikuvastane aine, parandab seedimist

bromelain – ensüüm, ananassi nägemus. Vіn Volodiє laia jumalikkuse spektriga ja jättes välja kõige tuntuma taimse ensüümina, mis suurendab käärimisaktiivsust ja aitab organismil vähendada ensüümide taset taimemahlades, järgides samal ajal valkude seedimist ja assimilatsiooni. organismist. bromelain suurendab ka antibiootikumide efektiivsust hingamisteede infektsioonide korral. Krym tsgogo, bromelain võib olla krambivastane ja zagoyuyuchu diyu. Läbiviidud uuringud näitavad selle ensüümi efektiivsust kõrvapõletike ja põletike ravis, suuremas maailmas, lühiajaliste põletike korral, näiteks spordivigastuste ja pingeliste haavandite korral. Bromelain Solgar soovitatakse paigal hoida söövituse kahjustuse korral, samuti põletikku, turset muutva ja koe uuenemise kiirendamise lisateraapiana.

tunni jooksul, mil ma selle kätte saan. (Pinki saastamise meetodi puhul võtke see umbes tund aega ning põletiku ja turse vähendamiseks võtke see näljasele kestale vähemalt aasta enne päeva.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.