Facebook Pixel

Antioksüdandid Solgar - haiguste ennetamine

Antioksüdandid Solgar - haiguste ennetamine

Antioksüdandid – need on ained, mis pärsivad oksüdatiivseid protsesse (ja teadlased on juba tõestanud, et oksüdatiivsed protsessid on paljude haiguste põhjuseks). Ebasoodne keskkond, nagu Ukrainas, avaldab inimorganismile väga tõsist mõju ja kahjuks on see mõju sageli negatiivne.

Antioksüdandid võivad tõsta immuunsust ja aidata organismil võidelda erinevate kahjulike keskkonnamõjudega, peatada või aeglustavad oluliselt vananemisprotsessi ja isegi kompenseerivad vitamiinide, mineraalide ja aminohapete puudust.

Solgar antioksüdandid eristuvad kõigi komponentide kõrge kvaliteedi poolest, mida ettevõtte spetsialistid üldse rangelt kontrollivad. tootmisetapid, ravimi mugav annus ja vorm, samuti erinevad maitsevõimalused – igaüks saab valida endale sobiva kompleksi.

See on soovitatakse Solgar antioksüdante võtta mitte ainult haiguse ajal, vaid ka profülaktiliselt. Narkootikumide kursused on eriti kasulikud professionaalsetele sportlastele kõrgendatud stressiperioodidel.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.