Facebook Pixel

Alfa lipoehape – looduslik rasvapõletaja

Alfa lipoehape – looduslik rasvapõletaja

Alfa lipoehapet hakkasid dieetides kasutama sportlased - kulturistid. Meetod põhineb lipoehappe võimel kiirendada rasvapõletust kehas. Samuti põhjustab ALA võtmine glükoosi kontsentratsiooni vähenemist veres ja glükogeeni tõusu maksas.

Kui te võtate lipoehapet, toimub kehakaalu langetamise protsess, vabastades keha liigsest kogusest. rasv.

ALA-l on positiivne mõju maksa tööle. Ravim stimuleerib maksa vere puhastamisega tõhusamalt toime tulema, vähendades nii alkoholi kui ka muude toksiinide allikate negatiivset mõju organismile.

Kasvuperioodil toodab inimkeha iseseisvalt alfat. -lipoehape üsna aktiivselt, kuid aja jooksul aktiivne vabanemine lõpeb ja tekib räbu ning selle tulemusena – rasvaladestused. Keha ohutuks ja kiireks liigse rasva põletamiseks võite alustada alfa-lipoehappe preparaatide võtmist.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.