Facebook Pixel

htp - mis see on ja kuidas seda võtta?

htp - mis see on ja kuidas seda võtta?

Täna räägime toidulisanditest, nagu 5-hüdroksütrüpatofaan või 5-htp või oksütriptaan. See on meie kuulmise uus nimi, kuid on juba muutunud populaarseks teatud arvu meie klientide seas.
Mis on 5-htp – See on Lääne- ja Kesk-Aafrikast pärit puitunud ronimispõõsa ekstrakt griffoniast (Griffonia simplicifolia). See tähendab, et tegemist on täiesti loodusliku taimse preparaadiga, mis ei sisalda kahjulikke lisaaineid.
Kliinilised katsed 5-htp-ga, mis on läbi viidud erinevates tingimustes, on näidanud, et ravis on positiivne mõju. depressiooni ja ärevuse korral, kui esineb serotoniinipuudus. See võib olla tõhus ka söögiisu puudumise korral.


Doosid 5-htp.
Depressiooni raviks tuleks võimaliku iivelduse vältimiseks kasutada 200–300 mg 5-htp-d päevas, jagatuna 3–4 annuseks.
Vastunäidustused.Vastunäidustused.Vastunäidustused. span>
Ärge võtke koos ravimitega, mis kasutavad selektiivseid serotoniini tagasihaarde inhibiitoreid või monoamiini oksüdaasi inhibiitoreid.

Tarbimine 5 -htp raseduse ja imetamise ajal.
Seal puudub teave ravimi ohutuse kohta raseduse ja imetamise ajal, seega ei tohiks te seda nendel perioodidel võtta.


Koostoimed teiste ravimitega.
5-htp suurendab tsitalopraami ja klomipramiini toimet, samas kui karbilool suurendab 5-htp biosaadavust.


Keha kõrvaltoimed.
Hüdroksütrüptofaani suurte annuste võtmisel (200-300 mg päevas) on oksendamine kõige sagedasem nähtus, kuid selle vältimiseks on vaja see annus jagada 3-4 annust. Samuti võib täheldada kõhulahtisust, kõhuvalu, kerget peavalu, uimasust.
Kuid neid kõrvaltoimeid saab vältida, kui võtta – 100 – 200 mg. Ärge proovige oma seisundit korraga parandada, tehke kõike järk-järgult ja kõik läheb teie jaoks korda. Tervis teile!

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.