Facebook Pixel

kalamaksaõli

kalamaksaõli

Tänapäeval on erinevate vitamiinikomplekside ja bioloogiliste toidulisandite hulk väga suur. Enne mis tahes ravimi võtmise alustamist pidage kindlasti nõu oma arstiga, ta oskab teie hetkeseisundi põhjal hinnata konkreetse ravimi kasulikkust ja ohutust ning võtab arvesse ka teie organismi iseärasusi.

Seekord räägime tursamaksast saadavast rasvast ja selle kasutusvõimalustest. See toidulisand võib parandada vereringet ja seda saab kasutada südame-veresoonkonna haiguste ennetamiseks. Sageli leevendab see kalaõli erinevaid põletikke ja parandab vereringet – see ravimi omadus on kasulik inimestele, kes kannatavad liigesevalu, turse ja liikumisprobleemide all.

Tursamaksaõlivähendab sünnitusjärgse depressiooni tõenäosust, vähendab agressiivsust ja ärrituvust, alandab vererõhku.

Tursamaksaõli osana seal on A- ja D-vitamiini, mis mõjutavad positiivselt organismi immuunsüsteemi, nägemist, luid, lihaste talitlust ning leevendavad ka stressi ja võivad olla isegi kasulikud võitluses teatud vähiliikide vastu.

See ravim on saadaval vedelal kujul ja kapslites, lastele ja täiskasvanutele.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.