Facebook Pixel

Valame selle mustaks: KUNI -50 parimatele kaubamärkidele

Valame selle mustaks: KUNI -50 parimatele kaubamärkidele

Kalendris on novembri lõpp, mis tähendab, et kõikjal maailmas algavad tohutud musta reede allahindlused. Tulemas aasta üks säravamaid reedeid, mida miljonid ootavad! Tõepoolest, sel päeval on suurepärane võimalus aastavahetuseks ja jõulupühadeks raha säästa ja kingitusi osta.

Millest ajalugu vaikib? Nagu alati, on kõik mitmetähenduslik! Nimi “Must reede” ei olnud algselt müügi auks. Pikka aega nimetati seda kullaturu kokkuvarisemist 24. septembril 1869. aastal. Pärast seda kasutati seda terminit teiste Wall Streeti aktsiaturgude kriiside kohta. 

Kuid aja jooksul hakkas mõiste "must reede" muutuma. optimistlikumas tähenduses. Ameerikas on seda päeva ajastatud tänupühale enam kui sajandi jooksul. Sellest hetkest alates hakkavad miljonid ameeriklased ostma suurte allahindlustega jõulukinke.   

Biotus usub, et reede pole kunagi must! Ostke KUNI -50% kõikidelt 28. novembrist 1. detsembrini laos olevatelt toodetelt! 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.