Facebook Pixel

Oma tootesarja TM BIOTUS turule toomine on ettevõtte uus saavutus

Oma tootesarja TM BIOTUS turule toomine on ettevõtte uus saavutus

BIOTUS esitleb oma klientidele oma kaubamärgi BIOTUS vitamiine ja toidulisandeid. Esimene toode oli Omega 3 kapslid, mis jõudsid müügile 14. aprillil. Purgi hind algab 93 UAH-st.

TM BIOTUSE Omega 3 sisaldab looduslikku Islandi kalaõli, mis on kogu maailmas tuntud kui sertifitseeritud keskkonnasõbralik toode.

 

Omega-3 kasulikud omadused:

  • Toetab immuunsüsteemi heas vormis.
  • Aeglustab naha vananemist.
  • Reguleerib põletikuvastast toimet liigeste ja sidemete funktsioonid
  • li>
  • Parandab närvisüsteemi talitlust ja ajutegevust
  • Aitab kiiremini taastuda vigastustest
  • Mõjutab soodsalt südame-veresoonkonna süsteem

Asutajad Olga ja Dmitri Grekuloviettevõtted plaanisid sügisel turule tuua korraga terve rea vitamiine, kuid koroonaviiruse oht ja ülemaailmne karantiin sundis neid. et kohandada oma strateegilisi plaane.

- Karantiini esimestel päevadel enneolematu vitamiinimüra tõi kaasa selle, et meie ladu tühjenes kiiresti. Enne seda oleme aastaid töötanud Ameerika ja Euroopa tootjatega ning kõik tarned olid hästi planeeritud. Kuid nõudlus vitamiinide ja muude immunomodulaatorite järele on kasvanud kõigis riikides, nii et tarnijad on tavapäraseid Ukrainasse saabuvaid koguseid oluliselt vähendanud,“ ütlebDmytro Grekulov.

Ja me otsustasime kiirendada. oma vitamiinide tootmist hoogustada, kuigi täiesti uue toote turule toomine, kui kõik on seisma jäänud, telefonid ei vasta, riigiasutused, trükikojad ei tööta, spetsialiste pole tootmises oli riskantne ja nõudis rohkem kulutusi kui plaanitud turuletoomine. terve rida vitamiine. Kuid me tegime seda ja esimesed tooted - Omega 3, tsink ja C-vitamiin on juba edukalt müüdud, kinnitab Olga Grekulova.

Ettevõte plaanib sel aastal välja anda rohkem kui 10 toodet. aastal, sealhulgas kollageeni, biotiini, D3-vitamiini. Uue TM-i eelised on ilmselged: suurepärane tooraine kvaliteet, mugavad vabastamisvormid, doosid vastavalt USA protokollidele, kuid hind on palju madalam kui Ameerika toodetel.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.