Facebook Pixel

Vlad Koshel: "Ma treenin pidevalt ja teen seda kogu oma elu!"

Vlad Koshel: "Ma treenin pidevalt ja teen seda kogu oma elu!"

Iga aktiivse inimese ja eriti aktiivselt spordiga (amatööride või professionaalide) harrastajate toit peaks sisaldama vitamiinide ja mineraalide komplekse, mida võetakse lisaks. Nende tarbimine ei sõltu toidu tüübist ja kogusest, kuna kaasaegsete toodete kvaliteet ei võimalda täita kõiki keha vajadusi. Biotus otsustas kasutada võimalust ja arutas seda küsimust professionaalse sportlasega, Tai poksi rahvusvahelise klassi spordimeistri, Ukraina kick-poksi spordimeistriga, 2009. aasta Tai poksi maailmameistriga (Bangkok). ), mitmekordne Ukraina meister kikk- ja Tai poksis, kes pidas 18 profimatši, millest võitis 16 võitu. Ja jah, kõik on seotud ühe inimesega – Vladislav Koshel.

13256097_1890024851224452_1825783545409023646_n.jpg


1. Millist toitumispõhimõtet järgite?

Pean kinni järgmisest reeglist: süüa tuleb kõike looduslikku minimaalsete lisanditega (nt vürtsid, kastmed jne .) .
Peate sööma sageli ja väikeste portsjonitena, ilma kõhtu koormamata. Sa pead aru saama, mida sa kehalt tahad – tõsta, kaotada kaalu või püsida samas vormis.

2. Kas vitamiinide ja mineraalainete tarbimine  jõu- ja kardiotreeningu ajal suureneb?

Vitamiinide ja mineraalainete tarbimine suureneb loomulikult igat tüüpi treeningutega. kehaline aktiivsus. Mineraalid vabanevad koos higiga, ainevahetus kiireneb ja vitamiinid kuluvad kiiremini.3 . Kas vitamiinide täiendav tarbimine mõjutab lihaste kasvu ja jõu kasvu?

Vitamiinid ei mõjuta otseselt lihaste kasvu ja jõu kasvu, küll aga tõstavad immuunsust ja toonust üldiselt . Ja samal ajal suureneb inimese jõudlus. Kuigi mõned vitamiinid aitavad kaasa valkude imendumisele ja soodustavad seeläbi taastumist.

4. Kas tunnete energiapuudust perioodidel, mil te ei kasuta vitamiini-mineraalide komplekse? Milliseid vitamiinide ja mineraalide komplekse teie toit sisaldab ning kuidas need mõjutavad vastupidavust, sportlikku sooritust, üldist toonust, meeleolu?

 

12118599_1802114900015448_5784880620921366044_n.jpg

 

Ma joon aasta ringi vitamiine, sest treenin pidevalt ja teen seda kogu elu. Olenevalt aastaajast vahetan neid, aga nüüd panen kirja kõige vajalikumad vitamiinid ja mineraalained: C-vitamiin (enne treeningut 500 mg, võib kasutada 1 g), kaltsium (1 g päevas) , kalaõli või oomega 3, magneesium ja kaalium. Lisaks joon värskeid mahlu (peamiselt porgandi-õuna).
Üldiselt ei oska öelda. et sellest mu jõud piitsutab üle ääre, aga tunnen, et toonus tõuseb ja pole üle 3 aasta haige olnud. Ja see on peamine näitaja, et vitamiinid toimivad.

5. Millist järgmistest vitamiinidest soovitaksite kõigile? Kas toidulisandite kasutamise soovitused erinevad olenevalt aastaajast?

Võin nõu anda C-vitamiini, vitamiinide kohta B-rühm ja A, jooge palju vett. Rasvhapped asendan linaseemneõli ja punase kalaga. Muidugi võite osta vitamiinikompleksi, kuid tavaliselt sisaldavad need väikeseid annuseid. Parem on võtta iga vitamiin eraldi ja vaadata pakendil olevat annust. Aktiivse eluviisiga inimesed vajavad vähemalt 3 korda suuremat annust kui need, kes veedavad oma päevi kodus või kontoris.
Talvel saame loomulikult toiduga vähem vitamiine, nii et talvel ja kevadel tuleb neid rohkem võtta vitamiinide ja mineraalainete annus kui suvel ja sügisel.
6. Milliseid vitamiini-mineraalide komplekside kaubamärke ja kaubamärke te usaldate?

Esiteks vaatan ma annust, mitte kaubamärki. Kuid enamasti ostan vitamiine ja mineraalaineid Ameerika sporditoidubrändidelt, näiteks Optimaalne toitumine , BSN.

Sisu
  • 1. Millist toitumispõhimõtet järgite?
  • 2. Kas vitamiinide ja mineraalainete tarbimine jõu- ja kardiotreeningu ajal suureneb?
  • 3 . Kas vitamiinide täiendav tarbimine mõjutab lihaste kasvu ja jõu kasvu?
  • 4. Kas tunnete energiapuudust perioodidel, mil te ei kasuta vitamiini-mineraalide komplekse? Milliseid vitamiinide ja mineraalide komplekse teie toit sisaldab ning kuidas need mõjutavad vastupidavust, sportlikku sooritust, üldist toonust, meeleolu?
  • 5. Millist järgmistest vitamiinidest soovitaksite kõigile? Kas toidulisandite kasutamise soovitused erinevad olenevalt aastaajast?
  • 6. Milliseid vitamiini-mineraalide komplekside kaubamärke ja kaubamärke te usaldate?
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.