Facebook Pixel

Vitamiinid SOLGAR

Vitamiinid SOLGAR

Peaaegu 70 aastat Solgar on tootnud looduslikke bioloogilisi toidulisandeid ja see kogemus võib tõesti olla usaldatud. Ainult parimad ravimid: vitamiinid, aminohapped, mineraalid, ravimtaimed, probiootikumid, aminohapped ja erinevad kompleksid, mille on välja töötanud kõrgeima kvaliteediga ettevõtete spetsialistid ja mida on testinud tarbijad enam kui 60 riigis.

Solgari logo pakendil näitab, et teie käes on vitamiinide ja bioloogiliste toidulisandite maailma kõrgeima klassi esindaja. Igaüks saab endale sobiva kompleksi valida, sest ettevõtte valikus on üle 500 kauba. Solgari tooted on loodud tervise, energia ja heaolu toomiseks, muutes teie iga päeva rikkaks ja rõõmsaks.

Ettevõtte teadustegevus on suunatud juba tuntud toodete täiustamisele ja viimistlemisele. Solgar kasutab uusimaid seadmeid, omab teaduslikke arenguid ja saavutusi, kontrollib tootmisprotsessi kõigil tasanditel ja suudab seega pakkuda oma klientidele kõrgeima kvaliteediga toodet.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.