Facebook Pixel

Vitamiinid naistele. Mis segab vitamiinide imendumist?

Vitamiinid naistele. Mis segab vitamiinide imendumist?

Vitamiinikomplekse tarvitades tasub kohvi tarbimist minimeerida. Kohv üle 300 ml päevas võib peaaegu hävitada kogu B-rühma vitamiinide, tsingi ja kaaliumi võtmise mõju. Lisaks leotab kohv organismist välja kaltsiumi, nii et kui teil on probleeme liigeste ja luudega, peate unustama oma lemmikjoogi.

Antibiootikumid blokeerivad täielikult magneesiumi, raua, vitamiinide komplekside toime. ja B-vitamiinid. Arutage seda "naabruskonda"; Kui konsulteerite oma arstiga, peate võib-olla antibiootikumide võtmise ajal suurendama vitamiinide annust.

Unerohud võivad kaltsiumi toimet neutraliseerida ning selle rühma ravimid võivad halvendada vitamiinide A, E, D imendumist, B12.

Alkoholi ei tohiks ka vitamiinide võtmisega kombineerida, see lihtsalt ei lase neil imenduda.

Vitamiini võtmisel ei tohiks jälgida ainult seda, mis võib segada. nende imendumist, kuid ärge unustage ka vajadust tervisliku ja täisväärtusliku toitumise järele. Naiste vitamiinid kombinatsioonis looduslikega tooted. Ja kui piirate toitumist ülekaalulisuse probleemide tõttu, soovitavad toitumisspetsialistid jälgida tarbitud kalorite arvu. 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.