Facebook Pixel

Südame vitamiinid 40 aasta pärast

Südame vitamiinid 40 aasta pärast

Statistika ütleb, et kõige sagedamini surevad inimesed Ukrainas südamehaiguste tõttu. Neljakümnendaks eluaastaks tunneb enamik elanikkonnast (eriti meestest) valutavat valu rinnus. Ökoloogia, toidu kvaliteet, pidev stress ja kriisid viivad selleni, et meie süda ei tule ise toime, vajab abi!

Mida nad tavaliselt teevad, kui süda valutab? Enamasti hakkavad nad ravimeid võtma. Valuvaigistid mõjuvad kiiresti, kuid südame koormus kahekordistub ja probleemid ainult kuhjuvad. Kuidas õigesti käituda? Tugevdage südant looduslike ainete ja spetsiaalsete vitamiinikompleksidega.

Südame vitamiine võetakse profülaktiliselt, et muuta põhilihase töö lihtsamaks ja usaldusväärsemaks. Sümptomite tekkimist ei tasu oodata, pärast 40. eluaastat on kõigil soovitatav pöörata rohkem tähelepanu oma toitumisele, vähendada füüsilist aktiivsust, minimeerida stressi (võimalusel), magada vähemalt 8 tundi päevas ja näiteks kord aastas – võtke südame jaoks vitamiine.

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.