Facebook Pixel

Vitamiinid meestele - veel üks hoolduse ilming

Vitamiinid meestele - veel üks hoolduse ilming

Ukraina tervishoiuministeeriumi 2016. aastal avaldatud uuringud näitavad, et meeste südameinfarktid on noorenenud kuni 30 aastat ja olukord on kriitiline. Elanikkonna meessoost osa on altim stressile, nemad hoolitsevad pere eest ja lahendavad tootmisprobleeme. Kui lisada sellele kehv toitumine, ajapuudus sportimiseks ja hea une, aga ka suitsetamine ja alkoholi tarvitamine (isegi mõistlikes annustes), selgub, et kurnatud mehekeha ei saa lihtsalt hakkama ilma kasulike vitamiinideta toidulisanditeta. kompleksid.

Naine peaks hoolitsema mehe tervise eest, miks mitte teha kingitus vitamiinide näol oma mehele, isale, vennale või pojale? Valige kompleks vastavalt oma mehe vanusele ja määrake – ei päevagi ilma vitamiinideta. Ja kui teie mees märkab enesetunde paranemist, jõutõusu ja isegi väliselt parem välja näeb, ei pea te talle enam vitamiine meelde tuletama. Ükski arstide soovitus ei suuda teid veenda vitamiinide joomise vajaduses nii, nagu te tulemust oma silmaga näete.

Niisiis, kallid naised, on aeg tõsiselt hoolitseda oma mehe tervise eest ja ta osta. strong>vitamiinikompleks meestele.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.