Facebook Pixel

Vitamiinid nahale 25 aasta pärast - kohustuslikud

Vitamiinid nahale 25 aasta pärast - kohustuslikud

Nahavitamiinid – see on peamine toitainete allikas, millest sõltub meie noorus ja ilu. Alates 25. eluaastast kaotab inimese nahk kuni 1,5% kõigist põhikomponentidest, mis loomulikult mõjutab selle seisundit negatiivselt. Pidage meeles, et kui olete 25-aastane või vanem – teie nahk vajab abi spetsiaalsete vitamiinikomplekside näol.

Nahavitamiinide põhikomponendid on:

  • polüfenoolid – võimsad antioksüdandid
  • kollageen – naha elastsuse eest vastutav struktuurvalk
  • koensüüm Q10 – talub naha kuivust ja kaitseb naha kollageeni ultraviolettkiirguse eest (mis viib kollageeni hävimiseni)
  • fütoöstrogeenid – kasutatakse kiilaspäisuse, akne ravis
  • hüaluroonhape – see on oluline aine naha niisutamise protsessis (vanusega hüaluroonhappe sisaldus väheneb, mis toob kaasa kuivuse ja pleekimise)

Naha ilu ja tervis – See on keha normaalse toimimise näitaja. Toitainete ja toitainete puudus mõjutab koheselt teie naha seisundit. Olge enda suhtes tähelepanelik ja siis saab enamikku haigusi ja isegi vananemist vältida (või vähemalt edasi lükata).

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.