Facebook Pixel

Täiskasvanute ja laste immuunsuse tugevdamiseks mõeldud vitamiinid

Täiskasvanute ja laste immuunsuse tugevdamiseks mõeldud vitamiinid

Inimese immuunsus, vaatamata oma tähtsusele kehale, on tegelikult väga habras ning selle toetus ja pidev hooldus on täiskasvanutele ja lastele lihtsalt vajalikud.

Immuunsuse langus tuleneb erinevate negatiivsete tegurite mõjust inimkehale. Sellised tegurid võivad olla: saastunud keskkond, ebakvaliteetne, must vesi, erinevad säilitusained toodetes, ravimid (antibiootikumid, keemiaravi, hormoonid), füüsiline ja vaimne stress, stress ja ülekoormus jne.

Nn riskirühmadesse kuuluvad lapsed, eakad, aga ka täiskasvanud, kes erinevatel põhjustel ei järgi une- ja toitumisrežiimi.

Vitamiinid puutumatus &ndash ; vajalik nendele täiskasvanutele ja lastele, kes puutuvad kokku ülaltoodud negatiivsete teguritega, samuti hooajaliste viirushaiguste massilise leviku perioodidel.

Spetsiaalselt koostatud immuunsuse tugevdamiseks mõeldud vitamiinikompleksid toetavad keha ning võimaldavad teil ja teie pereliikmetel tervena püsida , sõltumata ilmast akna taga, keskkonnakeskkonnast ja erinevatest stressirohketest igapäevastest olukordadest.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.