Facebook Pixel

Silmavitamiinid, kes neid võtma peab?

Silmavitamiinid, kes neid võtma peab?

Õige, tervislik toitumine, normaalne uni, terviseprobleemideta – põhimõtteliselt piisab sellest, et mitte muretseda oma nägemise pärast ja mitte lisada toidule täiendavaid toidulisandeid ja vitamiine ning mitte võtta silmapreparaate.

Vitamiinid silmadele. Millistel juhtudel on need vajalikud?

  • Kui teil on juba teatud nägemisprobleemid
  • Kui töötate sageli pikka aega arvuti taga (alates 5 tundi päevas)
  • Kui teil on diabeet (silmad kannatavad sageli, vajavad nad tuge)
  • Kui teil on probleeme veresoontega
  • Kui teie vanus on – umbes 40 aastat vana, siis tasub visuaalset aparaati toetada seoses eesootavate ealiste muutustega

Laste nägemine ja tänapäevaste vidinate, teleri jm negatiivne mõju sellele. – see on tõsine probleem, mille pärast enamik vanemaid muretseb. Esimese klassi õpilastel suureneb nägemise koormus märgatavalt, see on just õige hetk aidata silmi, toetades neid vitamiinide ja mikroelementide kompleksiga.

Nägemise vitamiinidpeab teie isikuomadustest lähtuvalt määrama arst.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.