Facebook Pixel

Vitamiinid kilpnäärme jaoks

Vitamiinid kilpnäärme jaoks

Kilpnääre on organ, mis toodab ainevahetuse eest vastutavaid kilpnäärmehormoone. Nende tasakaalustamatus põhjustab mitmesuguseid probleeme – kaalulangus, ülekaalulisus, ärevus, unisus, raske menopaus ja palju muud. Kilpnäärme trijodotüroniini nõrga tootmise korral määravad arstid välja joodi sisaldavad ravimid. Vetikatooted küllastavad organismi joodiga, reguleerivad glükoosi- ja kolesteroolitaset.
Milliseid vitamiine vajab kilpnääre?
D-vitamiinil on vaieldamatult kõrge väärtus lihas-skeleti süsteemi ja hormonaalse taseme jaoks.
Vitamiin B12 osaleb vereloomes, sellest sõltub närvisüsteemi töö, hormonaalne tase, energia tootmine.
Vitamiini võtmist tuleks alustada terapeudi külastusega. Ostke tõestatud kaubamärgiga ravimeid. Siin on välja toodud USA tootjate vitamiinid, sporditoitumine ja mahekosmeetika.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.