Facebook Pixel

TM BIOTUS vitamiinid said Olga Poljakova fitnessmaratoni partneriks

TM BIOTUS vitamiinid said Olga Poljakova fitnessmaratoni partneriks

Olime kõik karantiinis ja stressis, paljud võtsid kaalus juurde, nii et meil on 21 päeva aega olukorra parandamiseks.

TM BIOTUS otsustas saada Olya Polyakova fitnessmaratoni "From the Night Priestess to the" partneriks. Queen" Nights in 21 day", mis algab 15. juunil.

Polyakova Vitamins

Kõik osalejad treenivad Olyaga, kaotavad kaalu, toituvad õigesti ning tunnevad end paremini ja tervemana.

Fitnessimaratoni programm sisaldab funktsionaalset treeningut kõikidele lihastele rühmad , kodutööd, samuti hoolikalt valitud tasakaalustatud toitumiskava kõigiks kolmeks nädalaks, mis koosneb ainult tervislikest toodetest, mille on välja töötanud professionaalsed toitumisspetsialistid ja toitumisspetsialistid, ning 21 päeva motivatsiooni ja tuge.

BIOTUS esitleb. vitamiinid ja toidulisandid enda toodang. Tootesari koosneb: Omega 3, C-vitamiin ja tsink – need vitamiinid ja mikroelemendid, tänu millele on kaalu langetamise protsess lihtsam ja kiirem.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.