Facebook Pixel

Vitamiinikompleksid meestele ja naistele

Vitamiinikompleksid meestele ja naistele

Meeste ja naiste vitamiinikompleksid erinevad peamiselt vitamiinide ja mikroelementide koguse ja vahekorra poolest. Igapäevase kontorielu jaoks pole see erinevus põhimõtteline – võite võtta "üldisi" vitamiinikomplekse.

"Spetsiaalsed" preparaadid meestele ja naistele on mõeldud suure füüsilise koormuse perioodideks. Näiteks sportimiseks, kui keha vajab energia taastamiseks, lihaskasvu aktiveerimiseks ja liigsete kilode põletamiseks suuremaid aineid. Ja ka reproduktiivsüsteemi tugevdamiseks.


Ameerika kaubamärgi Now Foods Adam ja Eve vitamiinikompleksid taastavad häiritud ainevahetust, leevendades seeläbi kroonilist väsimust. Samuti tugevdavad nad immuunsüsteemi ja annavad kehale üldiselt energiat.


Meeste kompleks keskendub tsingile, vitamiinidele F ja E, mis vastutavad spermatogeneesi ja meessuguhormoonide tootmise eest. Tänu sellele on Adami kompleksil kasulik mõju seksuaaltervisele.


Naiste kompleks sisaldab alfa-lipoehapet ja koensüümi Q10, mis toetavad naiste tervist. Nagu ka "iluvitamiinide" kompleks – just need, mis muudavad naha elastseks, tugevdavad juukseid ja küüsi ning aeglustavad vananemisprotsessi.
Mõlemad kompleksid sobivad taimetoitlastele ja on soovitatavad aktiivse treeningu perioodidel toidulisandina.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.