Vitamiinikompleksid meestele ja naistele

Meeste ja naiste komp. vitamiinide leksis erinevad peamiselt vitamiinide ja mikroelementide koguse ja vahekorra poolest. Igapäevase kontorielu jaoks pole see erinevus põhimõtteline - võite võtta "üldise" vitamiinikompleksid.

"Eriline" quo; samad ravimid meestele ja naistele on mõeldud suure füüsilise aktiivsuse perioodideks. Näiteks sportimiseks, kui keha vajab energia taastamiseks, lihaskasvu aktiveerimiseks ja liigsete kilode põletamiseks suuremaid aineid. Ja ka reproduktiivsüsteemi tugevdamiseks.


Vitamiinikomplektid Ameerika kaubamärgi Now Foods endised Adam ja Eve taastavad häiritud ainevahetust, leevendades seeläbi kroonilist väsimust. Samuti tugevdavad nad immuunsüsteemi ja annavad kehale üldiselt energiat.


Meeste komplektis Lisaks pannakse rõhku spermatogeneesi ja meessuguhormoonide tootmise eest vastutavatele tsingile, vitamiinidele F ja E. Tänu sellele on Adami kompleksil soodne mõju seksuaaltervisele.

Автор:
Штатный сотрудник
16. mai 2017
Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.