Facebook Pixel

Vitamiinide ja mineraalide tasakaaluhäired” – Kiievis peeti hariv loeng

Vitamiinide ja mineraalide tasakaaluhäired” – Kiievis peeti hariv loeng

29. veebruaril toimus Kiievis Toitumis- ja Dieediassotsiatsiooni toel esimene õppekoosolek „Vitamiini- ja mineraalainete tasakaaluhäired. Sümptomid ja korrigeerimine. Sündmuse korraldaja –  BIOTUS vitamiinide ametlik elukoht. Osalejaid kogunes üle 30 - arstid, toitumisspetsialistid ja vitamiinitoest huvitatud inimesed.

Ürituse avas Ukraina Dietoloogide ja Toitumisspetsialistide Liidu president, suurima veebipoe BIOTUS asutaja -  ;Olga Grekulova.  

Olga avaliku elu tegelase ja brändisaadikuna kuulutas välja oma peamiste eesmärkide üritustetsükli: võimaldada inimestel saada igakülgset teavet tervise olulisuse, toitumise viisi ja kvaliteedi kohta, kontrolli sisemiste tasakaalude üle.

ürituse lektoriks oli üldarst, kliinilise kogemusega toitumisspetsialist Tatjana Lakusta. Tatjana rääkis lihtsate sõnadega: teaduslikest uuringutest toitumise vallas, kaasaegsetest meetoditest vitamiinide taastamiseks organismis, aga ka mineraalide ja toitainete puuduse põhjustest.
Tatjana pööras erilist tähelepanu kõige olulisematele mitmekülgne toitumine ning organismi vitamiinide ja mikroelementide täiendamine. Ta märkis, et laste ja vanemate inimeste õige toitumise küsimusele tuleb eraldi läheneda. Arst nõustas ka individuaalse vitamiinikomplekside valiku küsimuses.raud, kollageen pulbri ja tablettidena, D3 vitamiin, toidulisandid kehakaalu langetamiseks. Igal üritusel osalejal oli võimalus isiklikult vestelda toitumisnõustajaga, samuti saada osavõtjapakett ja maitsta terviseks tervislikke kokteile, soetada endale kõik vajalikud vitamiinikompleksid.

Ürituse käigus said osalejad võimalus maitsta tervislikke suupisteid ja vitamiinikokteile, samuti osta Biotuse poe tooteid erisoodustusega.

Biotus ja Toitumis- ja Dieetliit korraldavad järgmise ürituse, mis on pühendatud naiste tervisele, aprilli lõpu poole jälgige uuendusi Facebookis

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.