Facebook Pixel

C-vitamiin on vähiravim!

C-vitamiin on vähiravim!

Vähiravimite leidmine – ülesanne, millega teadlased on tegelenud üle kümne aasta. See haigus – üks levinumaid surmapõhjuseid maailmas ning prognooside kohaselt kasvab keskkonnamuutuste tõttu haigestumiste arv.

Manchesteri Salfordi ülikooli teadlaste uusimad uuringud näitavad, et C-vitamiin aeglustab tõhusalt vähirakkude kasvu Askorbiinhappe suurte annuste süstimisel moodustub kasvaja ümber suur kogus vesinikperoksiidi. See tapab vähirakke, kahjustamata terveid. Teadlased viisid läbi katsed, milles võrreldi kliinilise ravimi stüripentooli, kolme eksperimentaalse ravimi (aktinoniin, FK866 ja 2-DG) ja kolme loodusliku aine (kofeiinhappe fenüülester, silibiniin ja askorbiinhape) toimet vähirakkudele.

>Katse tulemuste kohaselt olid kõige tõhusamad ained aktinoniin ja FK866. Kuid looduslikud ained peatasid ka vähi tüvirakkude ainevahetuse ning C-vitamiin oli 10 korda efektiivsem kui ravim 2-DG. Uuringu juht dr Michael Lisanti ütles: „C-vitamiin on odav, looduslik, kahjutu ja kergesti kättesaadav. Õppige, et saame seda kasutada potentsiaalse relvana vähi vastu, — oluline avastus meditsiinis. Asjaolu, et C-vitamiin võib olla tõhus vahend vähivastases võitluses, ütles Nobeli preemia laureaat Linus Pauling. See on aga esimene kord, kui seda empiiriliselt tõestatakse.

Viide uuringule siin

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.