Facebook Pixel

E-vitamiin ja selle roll raseduse planeerimisel

E-vitamiin ja selle roll raseduse planeerimisel

E-vitamiin (tokoferool)  ja selle sisaldus organismis mõjutab organismi normaalset talitlust ja arengut. E-vitamiini puudus organismis põhjustab immuunsuse langust, lihasdüstroofiat ja reproduktiivfunktsiooni nõrgenemist.

Kui planeerite rasedust 2016. aastal, siis peate alustama tervise kontrollimisest ja normaliseerimisest. E-vitamiini taset teie kehas. See vitamiin parandab reproduktiivsüsteemi talitlust ja mängib olulist rolli loote moodustumise protsessis, mistõttu tuleb seda võtta enne rasedust ja raseduse ajal.

Enamik naisi usub, et normaalne tervis – see on garantii, et kehaga on kõik korras ja pole vaja võtta erinevaid vitamiinikomplekse. Selles vaatenurgas on üks nüanss, mida tavaliselt ei võeta arvesse. Loote moodustumise ajal vajab ta juba kasulikke aineid ja elemente ning mõnest neist ema kehas piisas talle üksi, kuid kahele sellest juba ei piisa. Te ei pruugi veel rasedusest teada, kuid teie sündimata laps vajab juba õigeks ja tervislikuks arenguks selliseid aineid nagu E-vitamiin.

E-vitamiini sortiment maailma parimatelt tootjatelt leiate meie veebipoe kataloogist

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.