Facebook Pixel

Tribulus Terrestris sportlikuks soorituseks

Tribulus Terrestris sportlikuks soorituseks

Tribulus Terrestris – see on taim, mille ekstrakti kasutatakse laialdaselt kulturismis kui loomulikku vahendit testosterooni tootmise suurendamiseks.

Algselt kasutasid taime võistlusteks valmistumisel professionaalsed sportlased. Seejärel hakkasid seda kasutama kulturistid üle maailma.

Tribulus suurendab mõõdukalt testosterooni tootmist. Mida see annab? Kõrgenenud testosterooni tase mõjutab positiivselt sportlase jõunäitajaid. Tribuluse kasutamine mõjutab ka lihasmassi kasvu. Veel üks tribuluse võtmise tulemus – suurenenud libiido ja seksuaalne aktiivsus.

Ostke Tribulus Terrestris saadaval tablettide ja kapslitena. Biotuse veebipood pakub ravimit maailma juhtivatelt tootjatelt: Now Foods, Source Naturals jt. Suur valik originaalseid ja kvaliteetseid ravimeid, taskukohased hinnad ja meie töötajate kvalifitseeritud abi muudavad Biotuses ostu kasumlikuks ja väga lihtsaks.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.