Facebook Pixel

Spirulina ja selle vitamiinid

Spirulina ja selle vitamiinid

Spirulina – Need on sinivetikad, mis sisaldavad üle 2000 erineva vitamiini, mineraalaine, aminohappe, ensüümi, polüsahhariidi ja muud bioloogilist ainet. See on kasulike mikroelementide ladu, mida inimkeha suurepäraselt omastab. Spirulina preparaatide uskumatu populaarsuse taga on selle rikkalik sisu ja peaaegu maagiline toime.

Spirulina sisaldab karoteeni, kümme korda rohkem kui porgandites. Samuti sisaldab see suurtes kogustes vitamiine B12, B6, B2, mille tõttu spirulina tarbimine normaliseerib ainevahetust, reguleerib kolesteroolitaset ja normaliseerib vereloomet.

Spirulina on taimetoitlaste igapäevases toidus lihtsalt vajalik, kuna see võib asendada terve toidukomplekti. Nende vetikate regulaarne tarbimine toiduga avaldab soodsat mõju seede-, kardiovaskulaar-, endokriin- ja närvisüsteemile. PP-vitamiini on spirulinas palju rohkem kui lihas.

Need sinivetikad sisaldavad ka folatsiini, E-vitamiini ja palju muid elemente, millel on lihtsalt imekombel kasulik mõju inimese enesetundele ja tujule.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.