Facebook Pixel

BeautyHUBi ja Biotuse ühisprojekt "Millest tüdrukud räägivad".

BeautyHUBi ja Biotuse ühisprojekt "Millest tüdrukud räägivad".

Räägime tüdrukutega, kes esitavad endale ja ühiskonnale iga päev väljakutseid. Räägime sellest, kuidas nad suudavad projekte juhtida, ettevõtte redelil üles ronida ning siiski naiselikuks ja energiliseks jääda. – teises väljaandes; intervjuu Skinny&Strong Clubi asutaja, "NeverStop" autori, spordikolumnisti Maria Karachinaga. inimene.  Kas olete varem kontoris töötanud?
Maria Karachina: Jah, ma varem töötasin IT ja mänguarendusega. Aga mul oli igav, alati tundus, et on vaja midagi maailma tuua, jätta mingi kasu, saada tagasisidet. Kui mõistsin, et pühendan kogu oma vaba aja spordile ja teadustööde, uurimistööde, publikatsioonide uurimisele, otsustasin selles edasi areneda. Ta treenis pikka aega, sai treeneri tunnistuse ja pärast seda lahkus lõpuks kontorist.

Rääkige mulle oma lemmikmaratonist. Kus see oli?
Maria Karachina: see oli New Yorgis. Käisin Chicagos maratonil ja siis tehti mulle ettepanek New Yorgis joosta teise tüdruku nime all, kes haigeks jäi. Kui jooksed valenime all, siis su tulemust ei salvestata, aga minu jaoks polnud see oluline, sest New Yorgis maratonile pääsemine on nagu lotopileti võitmine. Sellel maratonil osaleb 50 000 inimest ja pealtvaatajaid on kaks korda rohkem. Terve päeva on otseülekanne, rahvas jälgib võistlust restoranides ja kohvikutes, seisab plakatitega rajal. Start algab varakult ja kell 6 peaks juba olema praamil, mis viib teid läbi Vabadussamba Staten Islandi alguspunkti. Maratoni marsruut läbib peaaegu kõik linna sillad, trass kulgeb läbi alade, mida olete varem vaid filmides näinud.  Millele sa jooksmisel mõtled? Eriti pikad distantsid nagu maraton.
Maria Karachina:
Kui jooksed pikki distantse, vajud sisse mingi teadvuse voog ja see on võimalus iseendaga üksi olla. Hetk, mil keegi sind ei tõmba, ei helista ega kirjuta.  

Sees mingi kilomeeter tulevad uued ideed ja mingid lahendused. Isegi kui vastuseid pole, tekivad uued küsimused ja see on väga huvitav protsess, umbes nagu meditatsioon. Kui inimene mediteerib, jääb ta ka iseendaga üksi, kuid mediteerimise olemus seisneb selles, et sa ei pea üldse millelegi mõtlema ja siin saad lihtsalt mõelda ja mitte lasta end segada. Sest kui sa jääd üksi koju ja mõtled, et saad iseendaga rääkida, siis ikka segab sind pidevalt miski.

Nüüd on paljudel hakkas jooksma, sest elutempo on hull. Samuti on jõusaalis palju inimesi ja siin on vabadus, mis vabastab mõtted ja loob avatud dialoogi iseendaga.

Haruki Murakami alustas kirjutamist läbi jooksmise. Ja tal on isegi raamat Millest ma räägin, kui räägin jooksmisest. Kirjutate Glossile spordirubriiki, teie raamat ilmub varsti. Kuidas on kirjutamine ja jooksmine seotud?
Maria Karachina: Selline asi on olemas kui "kõrge jooksjad", kui tabate treeningul endorfiine. Just nendel emotsioonidel soovite jagada, rääkida kõigest; nii ilmuvad tekstid. 

 

Esimesed käigud pole üldse sellised, nagu neid raamatutes kirjeldatakse.  See on õhupuudus, klomp kurgus. Kui palju võimalusi peate jooksmiseks andma, et see armastaks?
Maria Karachina: see võtab aega et keha kohaneks. Kui see kestab piisavalt kaua, aga ikka on raske joosta, siis on asi tehnikas. Õige tehnikaga muutub jooks ökonoomsemaks, ei väsi väga ära. Saate joosta rohkem ja kiiremini, kui arvate. Viga on selles, et teed kohe endale tempo, keskendudes tuttavate jooksjate tulemustele. Või oled lugenud palju kirjandust, vaadanud palju videoid, keskendunud muudele numbritele ja tänu sellele tahad endale kohe kiiret tulemust. Ma õpetan, et peaksite alati vaatama oma edusamme ja võrdlema ennast iseendaga. 


- Jooksmise ajal krigistamine on üsna tavaline. Kas see on ohtlik? Kui oluline on liigeste tugevdamine jooksjatele?
Maria Karachina:
Tähtis. See sõltub kõhrekoe seisundist, mis on looduse poolt ette nähtud luude üksteise vastu hõõrdumise pehmendamiseks. Kui kõhr on terve, liigub liiges kergelt, sujuvalt ja hääletult, samal ajal kui seda määrib sünoviaalvedelik, omamoodi liigeseõli. Kui käe või jala sirutamisel liiges käriseb, on see esimene põhjus muretsemiseks. See nähtus jääb harva märkamatuks: kõhr hakkab kuluma ja luu on sunnitud endale survet avaldama. Aja jooksul võib see põhjustada artroosi progresseerumist. Seetõttu joome tüdrukutega regulaarselt vitamiinikuuri, mis sisaldavad: kaltsiumi, kollageeni, ='_blank'>kondrotiini , glükoosamiini.

Kuidas sul tekkis idee alustada Skinny&'iga ;Tugev klubi ? Miks see on mõeldud ainult naistele?
Maria Karachina:
 Lisaks jõu arendamisele toetan ka figuuri kujundamist. Meestega sama tehes arendad jõudu ja vastupidavust, kuid figuur jääb tagaplaanile. Minu jaoks on oluline näidata tüdrukutele, et seda saab kombineerida, peaasi — valida õige koolitus. Naistel oli kas raske crossfit tõmbluste ja raskete kangidega või kerge fitness, mis andis minimaalse koormuse ega avaldanud figuurile peaaegu mingit mõju. Kõik sai alguse arusaamast, et meeste ja naiste treeningud peaksid olema erinevad. Olen ühendanud absoluutselt vastandlike süsteemide parimad ja teinud oma programmi, mis annab tulemusi. Siis tulid jooksud ja maratonid. Kaheksa tüdrukut klubist  Skinny&Strong Club jooksevad kahe nädala jooksul poolmaratoni – ja seda tänu 4-kuulisele treeningule.

Millest tüdrukud trennis räägivad?
Maria Karachina: kõigest. Kõige sagedamini - sellest, kuidas kiiremini joosta ja ekleere süüa. Mõnikord Elon Muskist ja programmeerimisest, seksist, 3D-modelleerimisest, oma lastest (ja mõnel on isegi kaks), mägede vallutamisest, inspiratsioonist ja ärist. Mulle meeldib, et minu juurde tulevad väga huvitavad tüdrukud (tänu sellele, et klubi on kinnine formaat, siin töötab ainult suust suhu ja kõik tulevad), loovisikud, meigikunstnikud, programmeerijad, turundajad, oma brändide omanikud, reklaamijad, kunstnikud, õpetajad, juristid. Aga igaüks leiab, millest rääkida, sest seal on õhkkond, mis meid ühendab.


Kuidas füüsiliselt tugevad naised meestega suhteid loovad? Lõppude lõpuks on mehed tugevat naist nähes sageli eksinud, pidades teda tugevaks. rivaal, konkurent.Maria Karachina:Mul on selles küsimuses teisi mõtteid. Mehi tõmbavad tugevad naised. Tugev, mitte selles mõttes, et ta ütleb, et teeb kõik ise, ei. Aga teatud enesekindluse ja energia mõttes, mis on aktiivsetele inimestele omane. Kõigis minu suhetes meeldis kuttidele kindlustunne, et ma ei istu neile kaela ja mul on alati midagi teha. Kui teil on eesmärgid, ei ela te ainult suhetes. Paljud tajuvad armastust kõrgeima tundena, nad elavad ainult selle nimel. Ja kui inimene on aktiivne, kui tema elus juhtub palju sündmusi, siis on huvitav ja temaga saab erinevaid asju arutada. 

 

span>

Ma arvan, et võti on hoida tasakaalu füüsilise jõu ja naiselikkuse vahel. Kuidas tunda, et hakkad üle pingutama?
Maria Karachina: Ma arvan, et see juhtub siis, kui sa ei oska midagi küsida. Kui teie taotlus tundub teile nõrkusena. Enne keeldusin ja ütlesin, et teen kõik ise. Mingil hetkel mõtlesin: “Miks ma seda teen, kui pärast seda jään ise rahulolematuks ja lähedaste jaoks ebameeldivaks? 


Kas teete ka trenni, kui lähete pikale reisile?
Maria Karachina:
 Ma võtan tossud alati kaasa.

Turismijooks kohalike vaatamisväärsuste ümber?
Maria Karachina:
Jah, täpselt nii see juhtub. Viimane kord oli ringreis. Mitmed linnad Belgias, Amsterdamis ja Kölnis. Ja igas linnas, kus ma jooksin. Lahe oli – hommikused 6 km jooksud uues linnas.

 

Kas peate kinni selgest režiimist? Tavaliselt on jooksjad varajased ärkajad. Kas tõusid alati vara üles  või pidid end ümber sättima?
Maria Karachina:  Ei, mulle meeldib väga magada. Aga ma üritan enne kella 10 trenni teha, et hiljem terve päeva vabandusi ei leiaks. Mul on probleeme unega, kirjutan sageli hilja õhtul ja siis ei saa magada. Varem läksin magama kell kaks-kolm öösel ja tõusin kell 6-7. Siis jõin vitamiinikuuri ja uni läks paremaks. Nüüd magan kindlasti südaööni. 


Füüsilise aktiivsuse mõttes täpipealt võtad midagi? Võib-olla valk või aminohapped?
Maria Karachina: Valku ma ei joo – see on üleliigne, aga kasutan aminohappeid. Kunagi langes mu valik BCAA optimumile toitumine  ja olen neid sellest ajast peale kasutanud. Treeningu ajal osa aminohapetest „põletab“ ja keha peab neid täiendama. Loomulikult võib aminohappeid saada ka toidust, kuid toodete töötlemine kehas võtab palju aega. Lisaks on lihased – Need on valgud, see tähendab aminohapped. Need on organismile vajalikud kudede taastamiseks ja kauni reljeefi loomiseks.


Rääkige mulle oma raamatust.
Maria Karachina:
 Tegelikult pidi raamat ilmuma 15. septembril , Lvivi kirjastajate foorumi poolt. Aga paar kuud tagasi sain aru, et eelmise kirjastusega töö ei käi, ja otsustasin seda muuta.. Korraga kirjutasid nad mulle "Vana Lõvi Vidavnitstv" ütlevad, las loeme see, oleme huvitatud. Nii et raamat läks nende kätte ja see aasta peaks maailma nägema.

Nägin postitust, milles kirjeldati, et olete väga kahtlev ja loobus raamatut kirjutades. Kas see oli tema jaoks raske, kuidas see juhtus?
Maria Karachina:
Mingil hetkel kustutasin tekstifaili üldse. Siis veensid mu sõbrad mind, et raamatut on vaja ennekõike mitte minu jaoks. Lugesin uuesti, parandasin ja siis lugesin uuesti ja parandasin uuesti. Perfektsionism on halb omadus, aga ma ei saanud sellest varem aru.

Kuidas tulla toime apaatia või venitamise hetkedega? Kas ma peaksin need võtma või mitte?
Maria Karachina:
Jah, ma pean üle minema millegi muu vastu, minu puhul on selleks uued inimesed ja reisimine. Kui mul on loovuses ja töös uimane, lepin lihtsalt uue inimesega kohtumise kokku, kuulan, millest ta elab ja millest ta inspireerib, jagan oma energiat ja lähen siis veel mõneks päevaks selle laengu alla.

 

Milline näeb välja teie tavaline päev?
Maria Karachina: Kui trenn on kell 7.30, siis ma hommikusööki ei söö.  Joon klaasi vett meega, teen trenni, siis töö, koosolekud, trennid. Töötan kaugtööna, aga see on ikka seotud tekstidega. Sageli on plaanivälised võtted, siis jälle trenn, siis õhtul eraldi personaaltreening. 

Mida sööte hommiku- ja õhtusöögiks?
Maria Karachina: Minu hommikusöök on alati kõige raskem. Enamasti on need munad mis tahes kujul: munapuder või pošeeritud. Midagi süsivesikutest: kinoa, tatar, kaerahelbed või granola. Mul on lihtsam süüa 3 korda päevas aktiivse ajakavaga ja mitte kinni pidada osatoidukordadest. Vastasel juhul muutub kõik kinniseks toidule ja sa ei jäta mõtlema, kas sa sõid või mitte. Ma ei söö liha ega midagi tärkliserikast.


Tehke kas sa kasutad lisavitamiine? Ma arvan, et mõnikord ei piisa ainult puu- ja juurviljade söömisest, vaja on "laadimisdoosi". Eriti hooajavälisel ajal.
Maria Karachina: Jah, ma võtan vitamiine koos B-kompleks:  B1, B2 . 

Mis teil alati külmikus on?
Maria Karachina: Munad, puuviljad (virsikud, banaanid), piimatooted. Mõnikord on köögiviljahautis.  Ma ei tee paar päeva süüa. Kohtusin kunagi kokaga ja ta õpetas mind ühe korraga süüa tegema, et roog oleks alati värske. 


Kas sa jood poolteist liitrit vett päevas?
Maria Karachina: erineval viisil. Ma ei arva, et peate jooma täpselt poolteist liitrit. Vett tasub juua siis, kui hakkate nälga tundma, et mõista, et see on lihtsalt janu. Seega ei saa juua mitte normi, vaid täpselt nii palju, kui palju keha vajab. Lisaks oleneb treeningutest: kui need on intensiivsed, siis jood rohkem vett kui puhkepäeval. 

Kuidas kujundate oma häid harjumusi?  Kas te neid üldse toodate?
Maria Karachina: meeldetuletused või üldised vestlused oma tüdrukutega sobivad mulle. Näiteks veedame kuu ilma suhkruta. Ka alkoholiga oli selliseid väljakutseid.  21. päeva teooria töötab tõesti. Esimesed viis-kuus päeva on väga tugev äratõmbumine, saad aru, et sõltud tõesti mis tahes tootest ja sulle ei meeldi see tunne. 

 

Kas tead, mis on spirulina?
Maria Karachina: Ma tean, aga ma pole seda kunagi proovinud.


Kas sa loed kaloreid? Või on see jama?

Maria Karachina: Ei, mitte jama, eriti kui soovite kaalust alla võtta ja oma toitumist muuta. Aga kui nihkeid pole, siis arvad valesti. Enamasti, kui inimene kodus ei söö, ei oska ta adekvaatselt hinnata, mitu grammi ta sõi ja millised toidud roas olid. Sellepärast soovitan kasutada rakendusi.


Mis on teie kõige kahjulikum nõuanne kunagi saanud?
Maria Karachina: Tuharat saab üles pumbata ainult kükkidega. See  vale.

Mis oli teile kõige kasulikum nõuanne?
Maria Karachina:   Loputage meik enne magamaminekut.

Lemmikkoht Kiievis?
Maria Karachina:
Rahvasõpruse botaanikaaed. Sealt avaneb väga lahe vaade Kiievile ja väga vähe inimesi.

Kas peate end õnnelikuks inimeseks?

Maria Karachina: Tõenäoliselt mitte.

Tõsiselt?
Maria Karachina: Jah, ma lihtsalt ei arva, et õnn on püsiv seisund. Seetõttu me püüdleme selle poole. Ja seepärast hindame neid hetki nii väga.  Mul on teooria, et õnn kestab 10 sekundit.  


Intervjuu viis läbi Quadrate28 turundusmeeskonna PR-juht Anastasia Dozortseva.


Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.