Facebook Pixel

Miks on Solgari vitamiine parem meilt osta?

Miks on Solgari vitamiine parem meilt osta?

Kliendina võite küsida, miks ostate sellest poest Solgari vitamiinid?  Müüakse neid ju ka apteekides  ja seal on need kindlasti originaalid.

Apteekides esitletakse ettevõtte tooteid 40-60 kaupa, samas kui meie pakume valikut 400 eset. Hinnad  meie oma on ka palju madalam.  Miks? Sest meie vitamiinid tulevad otse USA laost, kus neid toodetakse, ilma vahendajateta ja sellest tulenevalt täiendavate juurdehindlusteta.

Solgari vitamiinid on kuulsad oma kvaliteedi poolest, kuna on turul olnud toidulisandite jaoks alates 1947. aastast. Ettevõte hindab oma nime ja pakub seega parimat toodet.

Solgari tooted sobivad konkreetsete haiguste ja seisunditega inimestele. Paljudest toodetest leiate vitamiine teile sobival kujul ja teile kasulikult. Ettevõtte tooteid ostes võite olla kindel, et kõiki norme ja tootmisstandardeid järgitakse täpselt, kuna ettevõttel on "Kuldstandard"; kvaliteeti ja toodab oma tooteid uusimatel seadmetel ning valemid töötatakse välja kõige kaasaegsemates laborites.

Meie konsultandid valivad teile meeleldi individuaalsed kompleksid, võttes arvesse ainult teie vajadusi.

Solgar B-vitamiinid

 Poes on võimalik valida suure hulga B-vitamiinide vahel: vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid, püridoksaal-5-fosfaat, vitamiin B6 magneesiumiga), vitamiin B12 (kabolamiin ja metüülkabolamiin tablettidena ja vedelal kujul), vitamiin B1 (tiamiin), vitamiin B2 (riboflaviin), vitamiin B3 (niatsiin), biotiin ( vitamiin B7) erinevates kogustes ja ka B-vitamiini kompleksid (B kompleks '50', B kompleks '100', samuti vitamiinide B ja C kompleksid - straessi valem).

Vitamin E Solgar

Ka biotoosi poes saate valida E-vitamiini erinevates vabanemisvormides ja erinevate ainekogustega. Looduslik E-vitamiin on valmistatud peamiselt sojast, kuid kuna mõned inimesed on soja suhtes allergilised, lõi  Solgar  päevalillest E-vitamiini (see on vedelal kujul, nii et seda saavad hõlpsasti tarbida lapsed ja vanuses inimesed, kes võivad kapslitena olla raske neelata). Selle rühma vitamiini leidub erinevates kogustes (need on 100 RÜ, 200 IU, 400 RÜ ja 1000 IU), et rahuldada väga erinevate tarbijate vajadusi. Parim E-vitamiin peab tingimata koosnema tokoferoolide segust (alfa, beeta, gamma), meie toode on just selline. Seleeniga on kaasas ka hulk E-vitamiini, kuna seleen aitab kaasa selle toitaine imendumisele. Ja lõpuks saate osta ka kuiva E-vitamiini koguses 200 RÜ ja 400 RÜ.

 Solgari C-vitamiin

Maailma populaarseim ja enimmüüdud vitamiin on loomulikult C-vitamiin. See on laias valikus esindatud ka Solgari tootesarjas. Valik on päris suur: estervitamiin ehk nn  Ester C - uus patenteeritud mittehappelise C-vitamiini vorm, mis ei ärrita mao limaskesta ja sobib kõige tundlikumatele inimestele. Ester C on saadaval kapslites ja tablettides mahuga 500 mcg ja 1000 mcg. Traditsiooniliste vormide eelistajatele on l - askorbiinhape tablettides ja kapslites.

Solgar B-vitamiinid

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.