Facebook Pixel

Solgari aminohapped

Solgari aminohapped

Solgari sortimendist leiab iga inimene endale vajaliku toote. Need võivad olla erinevad ravimtaimed, mineraalid, vitamiinid ja komplekstooted.

Aminohapped, muidu nimetatakse neid ka valkude ehitusmaterjalideks,  võivad olla asendamatud ja asendatavad.

inimkeha ei suuda toota asendamatuid aminohappeid, mistõttu on vaja võtta neid aineid sisaldavaid komplekse.

Solgari aminohapped on äärmiselt kasulikud pärast operatsiooni, taastumisperioodil, suure intellektuaalse stressi korral ja sportimisel.

Sportlased, kandke oma keha kõige tugevamatele koormustele,   samal ajal hävitades selle nii, et taastumisprotsess toimuks, & nbsp; nad võtavad aminohappeid.

Solgar-aminohapped tagavad valgu kohaletoimetamise lihastesse, rahuldavad keha nii palju kui võimalik valguga, kiirendavad lihaskoes taastumisprotsesse pärast rasket treeningut. mille lihaste kasv suureneb.

Tugevdada immuunsust, säilitada positiivne lämmastiku tasakaal, normaliseerida hormoonide tootmist. Sporditoitumisspetsialistid on jõudnud järeldusele, et Aminohapped toidulisandina sportlased on vajalikud .

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.