Facebook Pixel

goji mahl

goji mahl

Goji marjad on üks tervislikumaid puuvilju maailmas! Tiibeti, Nepali, Mongoolia ja Hiina mäed ja orud on koht, kus kasvab väike punane mari nimega goji. Põõsad, millel goji marjad kasvavad, ulatuvad ühe kuni kolme meetri suuruseks, samas kui marjad ise kasvavad värskelt kuni 5 sentimeetrit või kuivatatult 2-3 cm.
Need viljad on spetsiifilised, ei tohiks saagikoristuse ajal puudutada kätega - kuna need muutuvad mustaks, kaotades oma omadused. Seetõttu purustatakse need korjamise asemel põõsastelt spetsiaalsetele mattidele ja kuivatatakse päikese käes.
Goji marjad on tänu oma erilistele omadustele oma klassi parimal positsioonil taimsetoidus või taimetoidus loetletud taimede hulgas. nn traditsioonilisest hiina meditsiinist saadud supertooted.
Eksperdid ja toitumisspetsialistid võivad kinnitada, et need marjad on meie planeedil, Kaug-Idas, tervislik toit, nende omadused on tuntud juba tuhandeid aastaid.
>Marjades sisalduvad polüsahhariidid ja rasvhapped võivad stimuleerida kollageeni tootmist ja säilitada organismis niiskust – mis annab tulemuseks naha noorendamise, mõjutab ka tselluliidi vähenemist. Lisaks stimuleerivad need ainsana organismis tootma kasvuhormooni, mis pidurdab vananemise mõjusid ja parandab oluliselt enesetunnet.
Samuti sisaldavad marjad neli korda rohkem antioksüdante kui mustikad või granaatõunad. Neid peetakse endiselt lemmikuteks vananemisprotsessi ohjeldamisel. Väga kasulik Goji mahl.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.