Facebook Pixel

Goji mahl: eelised ja sissepääsureeglid

Goji mahl: eelised ja sissepääsureeglid

Goji marjad on rikkad paljude inimorganismile kasulike ainete poolest. Ainult 50 ml mahla päevas võib anda kehale täieliku komplekti olulisi vitamiine, antioksüdante ja mikroelemente. Saate suurendada oma immuunsust, noorendada rakke ja aeglustada vananemisprotsessi. Goji mahl on kaalulangetajate seas väga populaarne ja see pole üllatav, see on tõesti võimas liitlane võitluses saleda figuuri eest.

Oluline on mahla õigesti juua, nimelt: toniseeriva toime tõttu on soovitatav seda kasutada hommikuti. Mitte mingil juhul ei tohi ületada 50 ml ööpäevast annust.

See toode võib olla ohtlik allergikutele ja inimestele, kes praegu või pidevalt võtavad mingeid ravimeid. Mahla võtmise vastunäidustuseks võib olla kõrge palavik, mürgistus.

Alkoholi joomise ja suitsetamise mõju vähendab oluliselt mahla mõju.

Kui teil on kroonilisi haigusi, konsulteerige kindlasti oma arstiga enne selle toote võtmist.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.