Facebook Pixel

Kolesterooli vähendamine

Kolesterooli vähendamine

Vere kõrge kolesteroolitaseme ohu teema on väga oluline ning rõõmustab asjaolu, et üha rohkem inimesi meie riigis hakkab selle probleemiga tegelema ja võitlema. Alustagem endast ja oma perest ning olgem tähelepanelikud toitumise, ülekaalu, halbade harjumuste ja vähese liikumise suhtes.

Kolesterool on rasvataoline aine, mille taseme tõus veres on ateroskleroosi riskifaktor ja aitab kaasa tromboosi tekkeks soodsate tingimuste loomisele. Kuid lisaks negatiivsele on ka kolesteroolil kehas positiivsed funktsioonid.

Kolesterool on osa kudedest ja rakkudest, see osaleb meie kehas väga paljudes erinevates protsessides: alates niiskuse säilitamisest kudedes. sapphapete moodustumisele.

Toiduga omastatava kolesterooli vähendamine on praegu väga populaarne, paljud toitumisspetsialistid soovitavad loobuda "halvast" kolesterool, kuid tuleb meeles pidada, et kolesterooli järsk langus toidus põhjustab kolesterooli moodustumise suurenemist organismis. Kolesterooli sisaldus on organismile vajalik, kuid see sisaldus peaks jääma normi piiridesse, igasugune kõrvalekalle (ükskõik millises suunas) on ebasoovitav.

Vere kolesteroolitaseme alandamise protsess on väga keeruline ja ilma selleta ei saa hakkama spetsialistiga konsulteerimine ja selle probleemi lahendamiseks mõeldud komplekside võtmine.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.