Facebook Pixel

Kas teie silmad on vesised? – Keha vajab A-vitamiini

Kas teie silmad on vesised? – Keha vajab A-vitamiini

Kas teie silmad on vesised? – Keha vajab A-vitamiini.

Kevad äratab looduse ja koos sellega soovi olla terve ja ilus! Vii oma keha pärast talvist "unerežiimi" toonust võite kasutada "iluvitamiine" – ainete kompleks, mis käivitab noorendamise protsessid.

Üks neist ainetest – A-vitamiin. Esimene märk selle puudumisest – vesised silmad: kevadise beriberi tavaline sümptom. A-vitamiin täidab paljusid funktsioone. Taastab naha epiteeli kudesid, mille tõttu seda kasutatakse laialdaselt kosmetoloogias. Reguleerib valgusünteesi ja ainevahetust, soodustab närvirakkude kasvu, tugevdab hambaid ja luid ning aeglustab vananemisprotsesse.

A-vitamiini puudusel tekivad enneaegselt kortsud, tekib kõõm, suureneb valu- ja temperatuuritundlikkus. Ühesõnaga ei ole meeldiv. A-vitamiinil on ka oma eriline töö, milles seda ei saa millegagi asendada, – see on nägemus. Silmaprobleemide puhul saab täpselt diagnoosida selle puudumist kehas.

Vesised silmad külmas, punetavad või paistes silmalaud, "liiva" tunne; silmis – sümptomid, et on aeg A-vitamiini varusid täiendada.Ja kevadel on sellised sümptomid paljudele tuttavad. A-vitamiini leidub sellistes toiduainetes nagu kalaõli, maks, looduslik või, koor ja täispiim, munakollane. Põhimõtteliselt pole need kaasaegse linlase toidulaual kõige levinumad tooted.

Seetõttu on palju seda sisaldavaid preparaate, mida soovitatakse võtta juba esimeste beriberi sümptomite ilmnemisel. A-vitamiini kombineeritakse sageli D-vitamiiniga, mis aitab tugevdada luid.

 

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.