Facebook Pixel

Kalaõli laste dieedis

Kalaõli laste dieedis

Kalaõli kirjutatakse sageli rasedatele, et vältida loote erinevaid neuroloogilisi probleeme. Lastearstid määravad kalaõli rahhiidi ennetamiseks, samuti piimaseguga toidetavatele lastele emapiimast puuduvate ainete kompenseerimiseks.

Kalaõli võib määrata lapsele, kellel on probleeme küünte, juuste ja hammaste katkemisega. . Pisaratus, hüsteeria, kehakaalu puudumine võivad olla põhjuseks, miks seda toidulisandit tarvitada. Omega-3 happed on kasvavale organismile lihtsalt vajalikud ja kui sa neid toidust täies mahus kätte ei saa, siis tuleb lapse toidulauale lisada kalaõli.

Kalaõli lahendab palju probleeme lapse kehas. Räägime närvidest, mälust, südamest, nahast, juustest ja luudest. Kui teie lapsel ei lähe koolis hästi, ta on muutunud ärrituvaks või isegi agressiivseks, on võtnud juurde liigseid kilosid või tal on probleeme nägemise, luude või hammastega, pöörduge lastearsti poole. Arst peaks välja kirjutama kõik vitamiinid või bioloogilised toidulisandid, kuid neid saate osta meie e-poest.

Kalaõlikapslite võtmine võib oluliselt parandada teie lapse heaolu ja leevendada kõiki häirivaid sümptomeid.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.