Facebook Pixel

Kalaõli ja selle kasutamine kosmetoloogias

Kalaõli ja selle kasutamine kosmetoloogias

Me seostame vedelat kalaõli peamiselt laste vastumeelsusega seda juua. Vastik maitse ja lõhn ei lase paljudel täiskasvanutel selle kõige kasulikuma ravimi nime rahulikult kuulda. Kõik teavad selle toote eeliseid. Seda joovad rasedad, väikelapsed ja täiskasvanud, et tugevdada keha erinevatest aspektidest. Täna tahaksime rääkida selle ainulaadse ja uskumatult kasuliku toote vähemtuntud rakendusest – kosmetoloogia.

Vedel kalaõli on kasutatakse kosmeetilistes maskides. Ei teadnud? Siis täna räägime teile, kuidas ühte neist valmistada.

Nii, mask jume parandamiseks ja peente kortsude silumiseks.

Koostis: 1 tl kalaõli, 1 tl mesi, 1 supilusikatäis vett. Valmistamine: sega kõik hoolikalt läbi ja kanna segu ühtlaselt näole. 10 minuti pärast pesta maha sooja veega. Pärast naha täielikku puhastamist on soovitatav pesta jaheda veega. Tehke seda maski nädalaks ja märkate kindlasti selgeid täiustusi.

Ei ole vaja juua kapsleid ega kalaõlijooke, see imeravim võib välispidisel kasutamisel suurepäraselt mõjuda.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.