Facebook Pixel

Kalarasv

Kalarasv

Kalaõli – see on meie keha loomulik vitamiinipomm:
A-vitamiin, mis vastutab küünte, juuste, naha tervise eest;
D-vitamiin – fosfori ja kaaliumi transportija meie rakkudesse, vastutab närvisüsteemi, luude ja hammaste tervise eest;
ning keha jaoks kõige väärtuslikumad ja asendamatumad rasvhapped – Omega 3, mida meie keha ise ei tooda, vaid saab kätte vaid toiduga.
Oleme kindlad, et enamik meist mäletab lapsepõlvest selle aine maitset, mis vähestele meeldis, kuid vanemliku autoriteedi vaieldamatust ja kindlust, et kalaõli on laste organismile lihtsalt vajalik, sundis meid seda peaaegu iga päev omastama.
Nüüd pole seda ebameeldivat protseduuri enam vaja teha, kuna kaasaegsed tootjad pakuvad meile laias valikus kalaõlikapsleid. Vastuvõtt, mis ei tekita ebamugavust.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.