Facebook Pixel

Mälu probleemid? On aeg oma vitamiinide järele!

Mälu probleemid? On aeg oma vitamiinide järele!

Mäluprobleemid algavad väikestest. Te ei mäleta, kas lülitasite triikraua või pliidi välja, unustate päevadeks valmistooteid osta. Siis läheb asi hullemaks ja sa ei mäleta, mida sa hommikusöögiks sõid või kuhu võtmed panid. Mäluprobleemid on otseselt seotud aju toimimisega ja algavad tavaliselt 40-45-aastaselt, kuigi ühest reeglit muidugi pole.

Nagu ülejäänud keha, vajab ka aju täiendada vitamiinide ja mikroelementidega. Hankige toidust täiskogus olulisi toitaineid – peaaegu ebareaalne isegi väga mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise korral, kuigi see on meie ajal ja meie riigis äärmiselt haruldane.

Spetsiaalsed vitamiinikompleksid mälu jaoks koosnevad B-vitamiinidest, P-, E- ja D-vitamiinist. Samuti on populaarne. ja tõhusad on ženšenn, Ginkgo Biloba ja fosfatidüülseriin. title='Vitamins for memory'>Ostke mälu jaoks vitamiine Biotuse veebipoest koos kohaletoimetamisega igasse Ukraina linna.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.