Facebook Pixel

Solgari probiootikumid

Solgari probiootikumid

Probiootikumid sisalduvad  toiduainetes: juust, fermenteeritud küpsetatud piim, keefir, jogurt ja spetsiaalselt valmistatud toidulisandid.

Solgar pakub lai probiootikumide valik.

Sooles elavaid elusaid mikroorganisme (bakterid ja pärm) nimetatakse probiootikumideks.

Neid võib jagada laktobatsillideks, bifidobakteriteks ja pärmseenteks. Neid kasutatakse seedesüsteemi töö parandamiseks, külmetushaiguste ja allergiliste haiguste, sagedase stressi, astma, farüngiidi, helmintiaasi, kopsupõletiku korral.

Vanematele on kõige olulisem, et nende lapsed oleksid terved ja mitte haigeks jääda, kuid kahjuks see alati nii ei ole.

Sünnist alates vajab laps probiootikumi, sest. kuni soolestikus on normaalne tasakaal, tekib düsbakterioosi ehk kasulike bakterite puudumise oht.

Siis hakkab imik suhtlema teiste lastega, nakatudes nende mikroobidega. , rikkudes samal ajal tema mikrofloora tasakaalu, hakkab selle tulemusena haigestuma soolepõletikku, SARS-i ja muid haigusi. Siin on jällegi vaja probiootikumi, mis tugevdab teie lapse immuunsust ja ennetab paljusid haigusi.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.