Facebook Pixel

Tribulus terrestris'e kasutamine spordis

Tribulus terrestris'e kasutamine spordis

Tribulus on taimeekstraktist valmistatud preparaat. Täiesti kahjutu, looduslik, taimset päritolu. Aitab tõsta testosterooni tootmist organismis. Seda fakti kinnitavad kõikvõimalikud uuringud, mida teadlased on üle maailma läbi viinud.

Nüüd on Tribulus üks esimesi kohti nende vahendite hulgas, mis aitavad õigel kasutamisel kaasa sporditegevuse tõhususele. see toob kaasa: kuivmassi kiire suurenemise, tugevuse suurenemise, vastupidavuse suurenemise, võime valke intensiivselt seedida.

Tribulus on looduslik testosterooni stimulant, mis on oluline hormoon inimestele, kes soovivad suurendada jõudu ja lihaskasvu.

Olles diureetilise toimega, suudab see kiiresti eemaldada kehast liigse vedeliku, nii et sportlased võtavad seda mitu päeva enne võistlust.

Ravim võib suurepäraselt asendada anaboolseid steroide ja tõsta lihtsalt üldist toonust .

Tribulust kasutavad kõigi riikide parimad sportlased ja kulturistid, kuna see mitte ainult ei aita saavutada suurepäraseid tulemusi spordis, aga mõjub positiivselt ka meeste tervisele.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.