Facebook Pixel

Puhkus algab - Biotus teeb kingitusi!

Puhkus algab - Biotus teeb kingitusi!

Tellige mis tahes summa ajavahemikus 15.10.2019 kuni 20.10.2019 kuni Saage kaks allahindlust summas 5% kogu tootevalikule, mis on meie veebipoes laos.

• Esimesed 5% soodsamad tellimused ajavahemikul 15.–20. oktoober 2019

• Ja sooduskood 5% allahindlusega kaupade järgmisel ostul, mis on laos kuni 28. novembrini 2019

Oleme tänulikud, et valite meid viieks aastaks, sest meile on usaldatud kõige väärtuslikum – tervis!

Aastate jooksul on meist saanud ustavad abilised oma laste, vanemate ja lähedaste eest hoolitsemisel ning see on meie suurim uhkus ja saavutus! Biotuse meeskond töötab iga päev selle nimel, et teenust täiustada, otsida maailma parimaid uuendusi ja omandada uusi teadmisi, mis on teile kasulikud.

Oleme tervise ja pikaealisuse vallas alati avatud uuele, huvitavale ja edumeelsele, me ei piirdu sellega ning soovime pakkuda oma klientidele maksimumi.

Vastutusest keeldumine

See ajaveeb ei ole mõeldud diagnoosi, ravi ega meditsiinilise nõustamise pakkumiseks. Selle ajaveebi teave on esitatud ainult informatiivsel eesmärgil. Konsulteerige oma arstiga kõigi meditsiiniliste ja tervisega seotud diagnooside ja ravi osas. Selles ajaveebis sisalduvat teavet ei tohiks pidada arstiga konsulteerimise asendajaks. Selle ajaveebi artiklites konkreetsete toodete kohta esitatud väiteid ei toetata haiguste raviks, diagnoosimiseks ega ennetamiseks.

Kas teile meeldis see postitus?
0
0
Artikli kommentaarid
Arvustused puuduvad
Lisage oma arvustus

Tagasiside kuvatakse pärast modereerimist.